W czarna magia Istnieje wiele rytuałów pozwalających na wywoływanie sił ciemności. Zanim zadzwonisz do succubusa, musisz dowiedzieć się, jak to wygląda. To demon kobiety, który pojawia się przed ludźmi w pięknym stylu. Niektóre osoby mają błoniaste skrzydła. Najczęściej sukkub staje się mężczyzną we śnie i wykonuje z nim różne czynności seksualne.

Jak wywołać sukkuba?

Aby wykonać rytuał najlepiej w nocy w ciszy. Narysuj pentagram na podłodze i okrąż go. Najlepszy ze wszystkich, jeśli zdjęcie będzie białe na czarnym tle. Umieść świece w rogach i połóż się w kręgu, rozstawiając ramiona i nogi. Rozpocznij mentalnie przywoływanie sukkuba. Poczuj, że przybycie esencji może być zarówno fizyczne, jak i emocjonalne.

Inną opcją, jak nazwać sukkubem, należy przeprowadzić przed snem. Usiądź w łóżku, zrelaksuj się i wypowiedz te słowa 3 razy:

"Jestem (imię), wzywając do sukkuba".

Jeśli demon wejdzie w kontakt, wtedy pojawi się uczucie obecności kogoś w pobliżu, lub w głowie pojawi się określony obraz. Warto powiedzieć, że sukub jest niebezpiecznym stworzeniem, a zanim zostanie wywołany, należy dokładnie rozważyć, czy jest to konieczne.

Jak wydalić sukkuba?

Pojawienie się demona jest niebezpieczne, ponieważ podczas stosunków seksualnych karmi się energią człowieka. Po takich kontaktach osoba czuje się przytłoczona i bezsilna. Są pewne oznaki wskazujące na obecność sukkuba. Demony pojawiają się głównie wtedy, gdy dana osoba jest w stanie półpania. Ofiara jest dosłownie w stanie sparaliżowania, to znaczy nie ma możliwości przeciwstawienia się. Pomimo wielkiej przyjemności, człowiek czuje strach . Pozbycie się sukkuba jest bardzo trudne, a czasem niemożliwe. Idź do kościoła, posłuchaj usługi, możesz się wyspowiadać. Zamów modlitwę za własne zdrowie.