W różnych sytuacjach życiowych wszyscy w taki czy inny sposób doświadczaliśmy lęku przed sobą, za naszymi bliskimi i bliskimi. Strach powstaje w nas z powodu postrzegania świata, obecności pewnej liczby zjawisk, lub po prostu z powodu własnych myśli i założeń. Kolejna rzecz przestraszyć . Korzenie strachu najczęściej pochodzą z innego świata. On, jak mówią medium i magicy, pojawia się, gdy złe oko jest w strachu, lub jeśli dana osoba widziała inny świat i boi się go. Dzisiaj porozmawiamy o metodach pozbycia się strachu, a raczej o modlitwach i spiskach.

U dorosłych

Leczenie przerażenia jest o wiele łatwiejsze dzięki modlitwom u dorosłych lub nastolatków. W miłej atmosferze ktoś powie ci, że jest dręczony i przerażony. Jednakże, jeśli przyczyna jest w złym oku - przestraszona osoba sama nie wie, co go trapi i niszczy.

Modlitwę na strach można używać tylko wtedy, gdy pacjent jest ochrzczony. Mężczyzna siada pośrodku pokoju na krześle, za nim ten, kto powie strach.

Tekst modlitwy powinien być czytany codziennie przez cały tydzień:

"Strach, wydostań się z rąk, z głowy, z nóg, z oczu, z ramion, z brzucha, z żył, z żył iz 70 stawów, z całego ciała (imię). Boisz się, czarne oczy, nie będziesz, głowy nie obracają się, kości nie wysychają, Wyjdź ze strachu - porusz się, bolesny, kłujący, wodnisty, wiatr, od cienkiej godziny od czarnego oka. Wyjdź, z (nazwa). Ochrzczony, komunikowany, modlitewny. Nie wydalam cię, ale Maryja Dziewica, asystentka pogotowia. Amen. "

U dzieci

Dzieci nie mogą opowiedzieć o przyczynach swojego lęku, ponieważ nie mogą jeszcze mówić, lub ponieważ strach wiąże je tak bardzo, że boją się o tym mówić. Oznaki strachu u dzieci mogą być kolką, przestroga podczas snu, brak apetyt .

Sugerujemy użycie następującej ortodoksyjnej modlitwy od strachu dziecka.

Ponad głową dziecka powinna trzymać talerz i wykopać go w jej wosku z płonącej świecy kościelnej i przeczytać:

"Conquer the baby God (name),

Co przeraziło niewidzialne oko okrutnej bestii,

Niech ta bestia przeszkadza sługi Boga (imię)

W dobrym życiu oprze się o swój los.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. "