Wiele dziewcząt, jeśli chodzi o miłość, ucieka się do rytuałów białej magii. Istnieje opinia, że ​​czarna magia jest niebezpieczna, ale biała nie. W rzeczywistości, nie posiadanie pełnego bagażu wiedzy i doświadczenia, aby użyć magii z książek jest również niebezpieczne, jak wyciąć zapalenie wyrostka robaczkowego do medycznej encyklopedii. Jednak wybór jest zawsze dla każdego z nas.

Kochaj białą magię

Z reguły biała magia jest używana na dobre: zwróć męża , ożywić przeszłe uczucia itp. Często biała magia nazywana jest naturalną - ze względu na to, że niesie ze sobą twórczy, regenerujący energia i idealnie nie może być użyty, aby nikogo skrzywdzić. Nawet urzekająca biała magia pomoże tylko wtedy, gdy ma uczucia - wbrew naturalnemu stanowi sytuacji, biała magia jest bezsilna, może tylko wzmocnić to, co jest.

Praktyka białej magii polega na użyciu amuletów, amuletów, zaklęć, spisków, ochrony przed złymi siłami. Jednak nawet to wymaga dostatecznie głębokiej wiedzy, aby móc poprawnie wykonywać wszystkie magiczne czynności i uzyskać pożądany rezultat.

Nie zapominaj o prostych regułach, które pomogą magicznym działaniom zwiększyć efektywność:

  1. W białej magii zaklęcie miłosne wymawiane szeptem, ale wyraźnie.
  2. Przed recytacją fabuły warto przeczytać modlitwę "Ojcze nasz".
  3. W białej magii zaklęcie miłosne jest możliwe tylko po to, by wzmocnić zmysły i nie można urzeczić się osobą, która cię nie kocha. Aby prowadzić kogoś innego, istnieje czarna wersja.

Biała magia nie mówi, jak zwrócić ukochaną osobę, która już kocha inną kobietę, ona przyjmuje naturalny, dobry efekt.

Biała magia dla miłości

Istnieje wiele spisków o miłość, które chronią uczucia przed złym okiem i wzmacniają je. Oto kilka z nich:

    Uwielbiam magiczną biel
  1. Skręć dwie świece kościelne razem ze śrubą i powiedz: "Jak te świece w apartamencie razem, tak my i wy będziecie kontynuowali". Następnie zapalcie je przed ikoną i powiedz: "Nie zapalam świecy, ale zapalam serce i duszę sługi Bożego (imię ukochanej osoby), dla mnie, sługi Bożego, (moje imię), na wieki". Powtórz wszystko od nowa dziewięć razy.
  2. Spisek, aby uzyskać silną miłość od mężczyzny, ugryź cię w język i powiedz: "Ugryzam się, niewolniku (imię młodego człowieka) nazywam siebie." (Nie trafiłem w imię młodego mężczyzny), nie wiedziałem od tęsknoty za odpoczynkiem, ani w dzień, ani w ciemności w nocy. Wszystko, aby myśleć o mnie, jak powiedziałem, tak będzie w imieniu Ojca i Syna i Ducha Świętego. "Amen".

Używaj tych intryg tylko w dobrych intencjach i czystym sercu!