Rytuały Simoron znacznie różnią się od tradycyjnych wróżb. Simoron - magia, którą wykonuje humor, pozytywna i absurdalna. Ten kierunek jest uważany za najszybszy sposób na zdobycie miłości, pieniędzy, dobrej pracy i zdrowia. Wszystko to osiąga się przez wizualizacja ukierunkowane na wykonanie pragnienia za pomocą simoron.

Rytuały Simorona dla pieniędzy

Zanim opiszę rytuały do ​​pracy, chciałbym wymienić jeden zabawny rytuał za pieniądze.

Najpopularniejsza opcja, która pomaga poprawić sytuację finansową. Aby to zrobić, musisz naładować portfel i najpowszechniejszy sposób. Dla niego musisz wziąć zwykłe ładowanie z telefonu lub innego urządzenia i torebkę z pieniędzmi, pusta nie pasuje. Włącz gniazdo ładowania i umieść złącze w dziale portfela z rachunkami. Zostaw portfel na kilka godzin i lepiej przez całą noc.

Rytuały Simoron do pracy

  1. Raz w tygodniu wykonaj następujący rytuał. Weź mały miód i rozprowadź go na swoim ciele, mówiąc: "Jestem bardzo atrakcyjny i pociągający do pracy." Po prysznicu.
  2. Weź papier i napisz list do wszechświata. W nim opisz szczegółowo, jakiego rodzaju pracy chcesz, wynagrodzenie, relacje w zespole i inne informacje. Umieść list w kopercie i wyślij pocztą. A w linii adresu nie zapomnij podać, że list musi zostać dostarczony do Wszechświata.

Rytuały Simoron o zdrowiu

  1. Jeśli w chwili obecnej jesteś chory i chcesz się poprawić, weź papier i napisz na nim swoją chorobę. Potem zrób z niego samolot i wyrzuć go przez okno słowami: "Moja choroba jest na zawsze pożegnanie, bo jestem zdrową osobą".
  2. Kolejny sposób na pozbycie się choroby. Przygotuj herbatę i weź kawałek cukru, który będzie symbolizował twoją chorobę. Połóż go w filiżance i powiedz te słowa: "Jak herbata rozpuszcza cukier, moja choroba znika." Napój musi być całkowicie wypity.