Tureckie oko złego oka jest popularnym talizmanem negatywu, który rozprzestrzenia się po całym świecie. Wśród ludzi nazywają go nazarami. Amulet ma kształt niebieskiego koloru z białą tarczą wewnątrz i czarnym rdzeniem w środku. Łączą się z nim dwie piękne legendy. Według jednego z nich pierwszy talizman przekazany jego ukochanej Fatimie, więc znamy inne imię - "oko Fatimy".

Jak używać osłony oczu przed złym okiem?

Głównym celem tego amuletu jest odparcie odmiennej negatywności, tak jak złe oko lub inne niebezpieczeństwa. Uważa się, że jest siłą amulet wystarczy, aby zapobiec katastrofie. Jego energia przyciąga miłość, pieniądze, szczęście i szczęście. Noszenie takiego talizmanu polecane jest przede wszystkim osobom o słabej ochronie energii i osłabionych immunitetach. Zalecane dla oczu złego oka dla dzieci i kobiet w ciąży. Ludzie, którzy chcą zbudować karierę lub założyć firmę, również powinni mieć takiego strażnika.

Aby dana osoba mogła korzystać z mocy talizmanu, powinna być noszona na ciele na widoku. Jeśli zaklęcie znajduje się pod ubraniem, jego siła jest znacznie zmniejszona. Ważne jest regularne czyszczenie maskotki, aby usunąć z niej nagromadzony negatyw. Wystarczy co tydzień spłukiwać Nazar pod bieżącą wodą. W przypadku, gdy niebieskie oko ze złego oka jest podzielone - jest to znak, że chronił swojego właściciela przed negatywnym i poradził sobie ze swoim zadaniem. Pamiętaj, aby podziękować swojemu opiekunowi za pracę i zakopać ją w ziemi. Zaleca się natychmiastowe zakupienie nowego. talizman .

Oko Fatimy może być użyte jako dekoracja, breloczek lub do bransoletki lub szpilki. Ciężarne dziewczynki i dorośli powinni przypiąć opiekuna bezpośrednio do ubrania. Dla małych dzieci amulet jest zapinany na niebieskiej wstążce, a następnie jest zawiązany na dłoni. Podczas spacerów oczy można zamontować na wózku.