Noc Walpurgii trwa od 30 kwietnia do 1 maja. Uważa się, że w tym czasie granice między realnym a innym światem są wymazywane, a to pozwala podróżować w obu kierunkach, zarówno żywych, jak i martwych. Biorąc pod uwagę potężną energię tej nocy, magiczne rytuały będą szczególnie skuteczne i skuteczne.

Rytuały i działki w Noc Walpurgii

W tym dniu możesz wydać rytuały które pomagają w życiu osobistym, w sferze finansowej i wielu innych. Najważniejsze to mieć niezachwianą wiarę w pozytywny wynik.

Zagraj w Noc Walpurgii dla pieniędzy

Aby przeprowadzić ceremonię, należy przygotować sześć świec z zielonego, jednego złota i dziewięciu białych, a także sosnowego oleju i soli. Świece należy starannie nasmarować i umieścić je na stole w następującej kolejności: w środku - złoto, wokół - zielone, a następnie kolejne koło bieli. Aby rozpocząć rytuał powinien być w pierwszej minucie po północy. Weź sól i polej nią kompozycję świecy. Następnie należy zapalić złotą świecę, a następnie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, zieloną i białą w tym samym kierunku. Następną akcją jest trzykrotne obejście improwizowanego ołtarza i opowiedzenie fabuły w Noc Walpurgii:

"Trzykrotnie Jowisz dookoła słońca, pieniądze mi przyniosą."

Potem przez chwilę siedzieć w milczeniu i myśleć o pieniądzach, które tylko powiększają się. Świece muszą być zgaszone w odwrotnej kolejności zapłonu.

Fabuła od rywala Walpurgis Night

Ceremonia ta pomoże powrócić ukochanej, jeśli udał się do innej kobiety. Aby ją utrzymać, musisz udać się nad potok wieczorem 30 kwietnia i wziąć szklankę wody. Tylko woda źródlana nadaje się do rytuału. Jeśli w pobliżu nie ma źródła, wówczas można przygotować wodę z góry, ale także 30 liczb. Nadal trzeba mieć świeże zdjęcie mężczyzny. O północy w Noc Walpurgii, umieść migawkę w szklance wody i pozostaw ją tam na kilka minut. Potem zdobądź zdjęcie, włóż zwykłą sól do ust swojej ukochanej i opowiedz o konspiracji w Noc Walpurgii, ponieważ zaklęcie to pomoże utrzymać mężczyznę daleko od rywala, i brzmi to tak:

"Jestem wodą, ty (imię bliskiej osoby) jesteś w mojej mocy. Wszystkie kobiety i dziewczyny, których dotykasz ustami, są gorsze od soli. spisek w nocy Walpurgi na pieniądze wydaje ci się gorzki. Tylko ja stanę się dla ciebie świeżą wodą. Ponieważ osoba nie może żyć bez wody przez długi czas, nie będziecie beze mnie. "

Następnie zakryj szklankę ze zdjęciem i umieść pod własnym łóżkiem. Rano prześlij zdjęcie w odosobnionym miejscu, aby nikt nie mógł zobaczyć, a ukochany powinien wypić spienioną wodę. Przy okazji, można go dodać do jedzenia. Jeśli nie jest to możliwe, na przykład, nie komunikuj się, a następnie zwilżyć próg domu, w którym mieszka z konspiracją lub zmoczyć matę drzwi. Rytuał działa szybko i już w najbliższych tygodniach ukochany na pewno się poczuje.