Rok przestępny jest uważany za bardzo niebezpieczny i trudny dla każdej osoby, dlatego w tym okresie należy zachować szczególną ostrożność. Prawie nikt nie udaje się uniknąć problemów w tym roku. W czasach starożytnych rok przestępny nazywano złym Kasyanem - jest świętym chrześcijaninem, jego dzień pamięci obchodzony jest 29 lutego. W tym artykule zastanowimy się, dlaczego nie można kolędować w roku przestępnym i innych oznakach.

Czy są kolędami, czy też można przejść przez kolędę w roku przestępnym?

Wiele znaków, które wymyślili nasi przodkowie, pojawiło się w czasach rzeczywistych, dlatego warto wiedzieć, czy w roku przestępnym można kolędować. W rzeczywistości, rok przestępny nie ma wpływu na życie religijne i domowe, ale w żadnym wypadku nie jest możliwe kolędowanie w roku przestępnym, w przeciwnym razie możesz wpaść w kłopoty. Istnieje kilka powodów, dla których nie powinieneś intonować:

  1. W roku przestępnym nie możesz karać, ponieważ możesz stracić szczęście. W rzeczywistości wiele osób nie zna już tego znaku lub po prostu go nie słucha. Wierzyć lub nie wierzyć w to jest sprawa wszystkich, ale znak istnieje przez dość długi czas.
  2. Jest taki przesąd że kiedy ludzie idą na kolędę, ubierają się w różne kostiumy złych duchów, a ich wygląd może zastąpić prawdziwą twarz osoby. Teraz stało się jasne, że można kolędować w roku przestępnym, czy nie.

Jakie inne znaki istnieją w roku przestępnym?

  1. W roku przestępnym nie możesz wyjść za mąż - pociągałoby to za sobą nieszczęśliwe małżeństwo lub rozwód. W rzeczywistości nie powinieneś ślepo wierzyć w omeny. W końcu, jeśli nie myślisz o nich, to nic złego się nie wydarzy, ale 29 lutego najlepiej nie podpisywać, ponieważ to właśnie z tego dnia rok był uważany za rok przestępny.
  2. W roku przestępnym nie możesz się rozwieść - od czasów starożytnych uważa się, że jeśli rozwiniesz się w tym roku, nigdy już nie zobaczysz osobistego szczęścia.
  3. Niemożliwe jest budowanie domów w roku przestępnym - uważa się, że jeśli w tym roku zbudujemy coś, ten budynek się spali. A ci ludzie, którzy będą w nich żyć, będą bardzo chorzy.
  4. W roku przestępnym nie możesz zaprosić gości do dziecka, gdy wyskoczy pierwszy ząb. Uważa się, że jeśli zaprosisz gości, to dziecko później zgnije i skrzywdzi zęby. Najlepiej przełożyć to święto na następny rok i wspólnie świętować urodziny.
  5. W roku przestępnym nic nie można zmienić - jest to właściwie ważny znak, zmiany przyniosą tylko rozczarowanie i nieszczęście. Wynika to z faktu, że zwykły obraz świata jest zniekształcony, a rok jest przesunięty o jeden dzień.
  6. W roku przestępczym jest o wiele więcej wypadków, klęsk żywiołowych i zgonów.
  7. 29 lutego najlepiej nie planować żadnych ważnych spraw ani nowych początków - to nie przyniesie sukces .
Jak obchodzić twoje urodziny w dniu 29 lutego?

W rzeczywistości jest wielu ludzi na ziemi, którzy urodzili się 29 lutego. Ktoś stara się świętować swoje urodziny raz na 4 lata i uważają się za młodszych od tych, którzy świętują to co roku.

Profesor Hemme mówi, że możesz świętować urodziny każdego roku, ale dzień rób kolędę w roku przestępnym Obchody powinny zależeć od tego, kiedy rodzi się człowiek. Ci, którzy urodzili się w pierwszych godzinach po północy, powinni obchodzić urodziny 28 lutego, ale ci urodzeni bliżej północy powinni świętować 1 marca.

Oczywiście wielu uważa, że ​​29 lutego przynosi pecha, ale dobry rok będzie dla tych, którzy urodzili się w tym dniu, ponieważ są uważani za wybranych. Jeśli nie wierzysz w te wszystkie znaki, wszystko będzie dobrze, a rok będzie dokładnie taki sam jak reszta tylko o jeden dzień dłużej. Dlatego musisz żyć spokojnie i dostosować się tylko do pozytywnej pozytywnej fali.