W każdej denominacji musi być jakiś sposób zwracania się do Najwyższego. Chrześcijanie mają modlitwy, muzułmanie mają duę, które w zasadzie są tymi samymi modlitwami, ale w języku arabskim i odwołującym się do Allaha. W islamie nie ma spisku, specjalnych tekstów do usuwania obrażeń, zaklęć, przekleństw - jedynego sposobu na pozbycie się złego wpływu - dua od obrażeń i złe oko . Takie dusze są nazywane "od zła". Ponadto jedynym źródłem dua jest Koran - w Islamie nie ma innych świętych pism, cała religia jest zbudowana tylko na Koranie.

Kiedy i jak czytać dua od obrażeń i złego oka?

Nie ma specjalnych przepisów w islamie, kiedy czytać dua od obrażeń i czarów, o której porze dnia i nocy, w jakiej fazie księżyca itp. Allah mówi, aby krzyczeć do niego, a on odpowie, więc dua może czytać w każdej chwili, kiedy odczuwasz potrzebę pomocy z góry.

Jednak najbardziej korzystny czas jest uważany za od północy do świtu. Co ciekawe, jeśli chrześcijanie mają wszystkich magików i czarowników psują nasze życie w ciemności, Koran pisze, że czas czarowników zaczyna się o świcie i trwa do kolacji.

W islamie jest jedna nuta, podobna do chrześcijańskich ostrzeżeń - Allah najpierw słyszy tych, którzy proszą szczerze i nie na szkodę innych, prowadząc prawe życie bez grzechów i wad.

Gdzie i jak czytać dua ze złego oka?

Najlepszym miejscem do czytania dua od złego oka jest pustynia. Oczywiście nie jest to warunkiem, ale w islamie uważa się, że tylko tam modlitwa może uchronić się przed całym życiem, i szczerze rozmawiać z Allahem.

Ale nie ograniczaj się do tego i czekaj na wycieczkę na pustynię, aby przeczytać dua od obrażeń. W rzeczywistości odpowiedni jest pusty pokój, w którym nikt nagle nie puka i nie dzwoni, gdy telefon nie dzwoni, a alarm się nie włącza. Jeśli zdecydujesz się spróbować poprawić sytuację za pomocą Dua, wyłącz dzwonek, telefon i alarm (jeśli czytasz Dua przed świtem).

Najsilniejszą dua ze złego oka będą oryginalne teksty Koranu. Ponadto dua nie mogą być odczytane, muszą być recytowane na pamięć, więc przed rozmową z Allahem, musisz zapamiętać tekst co najmniej jednej dua.

Kolejny ważny niuans - dua złego oka i zazdrości mogą być wymawiane tylko w tych przypadkach, gdy masz pewność, że naprawdę masz złe oko, obrażenia lub coś podobnego. W islamie nie ma pojęcia "szczęścia" i "pecha", tylko dlatego, że Allah nie został poproszony o pozbycie się możliwych szkód, ale nie ma pecha - jest wola Najwyższego. Dlatego muzułmanin, gdy jego życie nie okazuje się najlepszym sposobem, nie spieszy się szukać "klapek z zaklęć miłosnych", on przede wszystkim próbuje zrozumieć, co się stało i dlaczego.

Lista dua od obrażeń i złego oka

W islamie nie ma tylu specjalnych duszy na zło. Następujące durany z Koranu są uważane za najbardziej skuteczne:

  • pierwsza sura Koranu - Al-Fatiha;
  • sura (lub dua) 112 - Al-Ikhlas;
  • Sura 113 - Al-Falak;
  • Sura Al-Muminun;
  • Ostatnia Sura - An-Us.

Krótka modlitwa proroka Mahometa

Uważa się, że Prorok Mahomet pozostawił muzułmanom krótki dua do "codziennego użytku" ze złego oka, zepsucie i czary. Tekst jest następujący:

"Proszę o ochronę doskonałych słów Boga przed złym Szejanem, przed wszelkimi zwierzętami i jadowitymi, przed złymi oczami".

A Dua Al-Mu'minun jest uważana za najsilniejszą - muzułmanie twierdzą, że jeśli ta dua jest czytana przez szczerze wierzącego i sprawiedliwego muzułmanina, można ją podzielić na pół góry.

Sabab

Sabab jest pustym arkuszem papieru, na którym tusz jest osobno nałożony na tusz przez dua. Uważa się, że jeśli nosisz taki zwój na sobie lub z sobą, możliwe jest znaczące zwiększenie obrony twojego ciała, a tym samym odzyskanie go po uszkodzeniu lub złych oczach. Jednak muzułmanie ostrzegają: Sabab nie eliminuje obrażeń, może to zrobić tylko Allah. Dlatego, gdy nosisz sabab, nie musisz polegać na zwójce, ale na osobie, do której skierowany jest jej tekst, inaczej będzie to grzeszny politeizm.

Tekst Dua Al-Fatiha

dua ze złego oka