Ostatnio zainteresowanie środkami psychicznymi i ich możliwościami wzrosło niesamowicie, a przede wszystkim jesteśmy zainteresowani, czy ludzie z takimi umiejętnościami mogą nam zaszkodzić? Istnieje opinia, że ​​jest to całkiem możliwe, wystarczy zniszczyć, a osoba będzie cierpieć, a może umrzeć. Ale skąd wiadomo, czy istnieje szkoda dla osoby lub wszystkich nieszczęść, z powodu własnych błędów i podejrzeń?

Oznaki zepsucia

Zanim zaczniesz szukać sposobu na wyrządzenie szkody, musisz się dowiedzieć, czy jest co najmniej jeden ze znaków, że został skierowany przeciwko tobie.

 1. Jeśli masz głębokie przekonanie, że szkoda została na ciebie nałożona, najprawdopodobniej jest to prawdą, intuicja zazwyczaj nie zawiedzie w tych przypadkach.
 2. Nieuzasadnione pogorszenie samopoczucia, utrata siły.
 3. Stres, depresja myśli o samobójstwie.
 4. Apatia.
 5. Podejrzenie, drażliwość, stałe niezadowolenie .
 6. Pojawienie się fobii.
 7. Niemożność zajścia w ciążę, jeśli nie ma powodów medycznych.
 8. Nagły wzrost lub utrata wagi bez wyraźnego powodu.
 9. Ostry niedobór powietrza.
 10. Jesteś zirytowany swoim odbiciem w lustrze.
 11. Twoje plany są ciągle frustrujące.
 12. Ogromne pragnienie usunięcia krzyża wiązało się z ciągłym noszeniem go.
 13. Ciągle przewijaj w głowie kłopoty, które ci się przytrafiły.
 14. Nieumiejętność bycia w kościele, patrzenia na ikony lub świece.
 15. Pojawienie się w domu myszy, karaluchów, mrówek, zwłaszcza jeśli wcześniej ich tam nie było.
 16. Trwałe koszmary.

Oprócz ogólnych znaków istnieją specyficzne sygnały wskazujące na uszkodzenie samotności lub relacji. Może to świadczyć o pogorszeniu zrozumienia z rodziną lub współpracownikami, gwałtownej utraty zainteresowania partnerem (i dla ciebie), kłótni ze wszystkimi przyjaciółmi i krewnymi. Jeśli kilka z tych znaków jest obecnych i bardzo wątpisz, że jest to zwykły "czarny pasek", powinieneś pomyśleć o tym, jak ustalić, czy są jakieś uszkodzenia. Byłoby miło patrzeć na rzeczy innych ludzi w domu, po ich odkryciu, natychmiast je spalić, mówiąc: "Idź tam, skąd przyszedł, idź tam trzy razy!"

Jak ustalić uszkodzenie?

 1. Jedną z najbardziej znanych metod jest odlewanie wosku. Aby to zrobić, musisz wziąć głęboki talerz (miskę) z zimną wodą i wlać do niego stopiony wosk, który musi być prawdziwy, parafina nie będzie działała. Wcześniej wosk musi się stopić w osobnym pojemniku. Podczas wylewania wosku należy umieścić na zdjęciu miskę wody lub przytrzymać osobę, którą testujesz pod kątem uszkodzeń nad głową. Następnie spójrz na wosk. Małe uderzenia i zmarszczki oznaczają złe oko, szorstkie, faliste krawędzie - strach i podekscytowanie, ale jeśli widzisz duże fale lub uderzenia, to jest to znak obrażeń.
 2. Zapal świecę i poruszaj nią zygzakiem wzdłuż ciała. Tam, gdzie świeca pali, możemy założyć, że jest to wynik negatywny z powodu gniewu, uszkodzenia lub silnego złego oka. Pęknięta świeca pokazuje załamanie w aurze spowodowane silnymi, być może powtarzającymi się uszkodzeniami. Miejsce, w którym świeca płynie, wskaże na negatywną niechęć, ukryte łzy i wyciek energii.
 3. Wlać do szklanki wody trochę pod krawędzią. Szybko i dokładnie przełóż tam świeże jajko, upewniając się, że żółtko pozostaje nienaruszone. Delikatnie połóż szklankę na koronie i trzymając ją dłonią, pozostaw ją na 3 minuty. Ręce można zmienić, ale rób to ostrożnie, aby nie mieszać zawartości szklanki. Po 3 minutach wyjmij szkło z głowy i zobacz, co się stało. Jeśli woda pozostaje czysta, żółtko nie zmieniło się, a biel jest grona, wtedy nie ma żadnych uszkodzeń. Jeśli całe żółtko, ale od wiewiórki, unoszą się słupki, podobne do meduzy, to jest uszkodzenie. Najprawdopodobniej nie są to bardzo poważne rodzaje obrażeń - samotność, porażka w związkach. Fringe jest jak pajęczyna, mówi, że obrażenia są wywoływane przez amatora, ale jeśli na kolumnach są bąbelki, jest to oznaką silnego uderzenia. Może to być uszkodzenie awarii i poważnych chorób. Jeśli na słupkach znajdują się bąbelki i ciemne kropki, to jest to obrażenia śmierci, a jeśli żółtko ma również szare lub zielonkawe plamki, to jest to śmierć w okrutnych mękach. Po sprawdzeniu zawartości szklanki należy ją przelać i dobrze umyć naczynia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia szkło należy wyrzucić.

Jak dowiedzieć się, kto spowodował uszkodzenie?

Zwykle staje się to jasne, gdy odwiedzasz psychikę, która usuwa psucie. Jeśli udało ci się samodzielnie usunąć obrażenia, oznaki zepsucia wtedy twój przeciwnik tego samego dnia będzie próbował się z tobą spotkać, a on będzie niesamowicie wytrwały. Nawet nie myśl o tym, żeby pozwolić na progu i wziąć od niej jakąś prezentację lub prezent.

Aby dowiedzieć się, kto spowodował zepsucie, możesz przeprowadzić następujący rytuał. Zabierz siedem kluczy do różnych zamków, wrzuć je do wrzącej wody i powiedz: "Kto skrzywdzi niewolnika (imię) niesie, niech przyniesie diabła jutro. Amen. " Następnego dnia osoba, która czyni cię złym, spróbuje cię poznać. Po dniu trzeba wylać wodę, a można zostawić klucze, będą służyć jako talizman (choć niezbyt mocny) od obrażeń.