Panie nie zawsze polegają na własnej atrakcyjności i nieodpartej, niektóre naprawdę chcą przyciągają uwagę mężczyzn szybko i bez wysiłku. Idealne do tego (jak sądzą) pasujące zaklęcia. Najskuteczniejsze jest zaklęcie cmentarne, które odbywa się przy grobie imiennika tego, którego chcesz czarować. Po takiej ceremonii, wybrana osoba musi pójść po fortunie jako związanej i nie widzieć światła białego. Ale w rzeczywistości nie jest to takie proste i właśnie dlatego.

Cmentarne zaklęcie miłosne

Zaklęcie miłosne na cmentarzu uważane jest za najsilniejsze, ponieważ w tym miejscu istnieje bardzo cienka linia między naszym światem a nieziemskim, a zatem energia do prowadzenia własnego rytuału może być uzyskana znacznie więcej. To prawda, że ​​nie każdy odważy się rzucić zaklęcie miłosne na cmentarz, miejsce to jest nieprzyjazne, bolesne, a warunki ceremonii niczym się nie różnią. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka sposobów, aby oczarować ukochaną osobę przez cmentarz, ale przede wszystkim znana jest z tego, że chowa się zdjęcie bliskiej osoby na grobie swojego imiennika. Zrób to w nowiu, kiedy księżyc nie jest widoczny, a cmentarz musi być stary, gdzie nie jest już pochowany. I musisz pogrzebać zdjęcie specjalną oszczerstwą, po której musisz iść do domu i iść spać. Zgadzam się, nie każdy kochanek odważy się to zrobić. Inne przepisy wymagają także wykonywania złowieszczych rytuałów na cmentarzu - przy świecach, fotografiach, kroplach krwi, a nawet woskowych lalkach. Ci, którzy zakochali się w cmentarzu, zauważają jego skuteczność, jednak wynik nie jest taki, jak się spodziewali. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, zajmijmy się konsekwencjami czaru zakochanego na cmentarzu.

Co to jest niebezpieczne zaklęcie zaklęcia cmentarnego?

Ci, którzy odnieśli sukces na cmentarzu, korzystali z usług profesjonalistów, dla wszystkich innych, takie eksperymenty zakończyły się źle. Oczywiście, możesz z powodzeniem przeprowadzić obrzęd jako doświadczony praktyk. Inną rzeczą jest to, że specjaliści sami nigdy tego nie zrobią, ponieważ w pełni rozumieją wynik pomyślnego wykonania takiego działania.

Zwykle wynik magicznych działań zależy bezpośrednio od pewności magika w jego umiejętnościach, ale podczas pracy z tak silnymi energiami, jak na cmentarzu (szczególnie jeśli jest jeszcze pochowany lub często odwiedzany), odgrywa to niewielką rolę. Będziesz potrzebował tylko odrobiny wiary w skuteczność rytuału, aby energia dostępna w tym miejscu odpowiadała na twoje wezwanie. I wtedy pojawia się najciekawszy - będziesz mógł skierować to we właściwym kierunku i chronić siebie, wszystko się dobrze ułoży, nie będziesz mógł - nieszczęścia spadną na ciebie (i może na twojego ukochanego), jak z róg obfitości.

Ponadto, nawet skuteczne wykonanie zaklęcia miłosnego da ci nie miłość, ale maniakalne przywiązanie do obiektu swojej pasji, zaklęcie miłosne na cmentarzu pozbyć się tego, co będzie niemożliwe. A usunięcie tego zaklęcia jest dość trudne, a często kończy się śmiercią (nie najłatwiejszą), czarnoksiężnikiem lub czarującym. Aby lepiej zrozumieć, co grozi zaklęcie miłosne, uważnie przeczytaj tekst o jakimkolwiek pomówieniu na cmentarzu (jest wiele różnych), nie kierujesz go do Świętej Dziewicy ani dobrych duchów, a zatem pomoc będzie właściwa.

Nie powinieneś zapominać o odpowiedzialności karmicznej. Wszyscy magowie i czarownicy mogą się tylko odsunąć. konsekwencje zaklęcia miłosnego to znaczy, aby nie pojawiły się w tym wcieleniu. Niemniej jednak, nie da się oczyścić karmy, dlatego też w przypadku wszelkich działań, będziesz musiał dostać to, na co zasłużyłeś.