Rozpieszczanie to czarny rytuał, którego celem jest wyrządzenie szkody osobie. Może powodować wiele chorób, problemów w pracy i życiu osobistym, i prowadzić do śmierci . Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób sprawdzić, czy nie ma osobników płci męskiej lub zepsucia. Istnieje kilka prostych i skutecznych rytuałów, które możesz zrobić sam bez pomocy magów.

Jak sprawdzić, czy dana osoba ma jakieś obrażenia?

Aby uzyskać prosty rytuał, należy kupić tradycyjną świecę kościelną i wydać ją o zachodzie słońca. Weź świecę w prawą rękę, zapal ją, przeczytaj "Ojcze nasz" i przeżegnaj się trzy razy. Jeśli w tym czasie płomień świecy bardzo pęka i faluje, to nadal występuje uszkodzenie.

W dawnych czasach obecność negatywnego magicznego wpływu określano za pomocą złotego pierścienia, który musi być noszony wzdłuż policzka. Gdyby potem na skórze pojawił się ciemny ślad, oznacza to, że rozmawiali o obecności psucia.

Jak sprawdzić pod kątem zepsucia, czy to jajko?

Starożytny rytuał, który pozwala uzyskać prawdziwą odpowiedź. Za jego zachowanie weź szklankę i jajko, które kurczak powinien nosić w dniu rytuału. W szklance zalać wodą i delikatnie rozbić jajko, aby nie uszkodzić żółtka. Odchyl głowę, tak, aby twój podbródek dotknął klatki piersiowej i połóż szklankę na głowie. Pozostań w tej pozycji przez trzy minuty. Aby sprawdzić dostępność zepsucie na sobie, rozważ zawartość, ponieważ otrzymają informacje na ten temat:

  1. Jeśli płyn jest czysty, a żółtko i białko są całe, to nie ma uszkodzeń.
  2. Wokół żółtka znajdują się nici białkowe - jest to sygnał o obecności niewielkiego psucia, które wpłynie na relacje rodzinne.
  3. Jeśli włókna białkowe mają pęcherze, wówczas negatywny wpływ jest poważny, a ofiara jest chora.
  4. Jeśli białko i żółtko pokryte są bąbelkami i czarnymi kropkami, to obrażenia wywoływane są na śmierć.