Każda osoba, od której zaczynają napływać duże i drobne kłopoty, prędzej czy później podejrzewa, że ​​korupcja jest nad nim. Ale jednocześnie nie jest wcale pewien istnienia takiego negatywu, a zatem nadal dezaktywuje, tylko pogarsza sytuację. Jak zrozumieć, że zostałeś oszukany, warto poznać wszystkich, aby chronić siebie przed negatywnymi i chronić swoją rodzinę. Zdefiniuj, że zepsucie jest możliwe za pomocą znaków pośrednich i specjalnych obrzędów.

Skąd wiesz, czy oszpeciłeś lub spartaczyłeś?

Podejrzenie złego oka jest możliwe na podstawie następujących symptomów:

  • pogorszenie stanu zdrowia, stałe apatia utrata zainteresowania życiem, depresja, myśli samobójcze;
  • nagłe pogorszenie stanu zdrowia, zaostrzenie chorób przewlekłych, pojawienie się nowych, i kilka naraz;
  • pojawienie się licznych problemów w pracy, a nawet jej utrata, pogorszenie stosunków ze współpracownikami i przełożonymi;
  • pogorszenie sytuacji finansowej, utrata pieniędzy, kradzież, zderzenie z oszustami, gwałtowny spadek dochodów;
  • pojawienie się uzależnienia od alkoholu, narkotyków, gier hazardowych, rozwiązłych stosunków seksualnych, niebezpiecznych ekstremalnych rozrywek.

Oczywiście można to również przypisać banalnemu zbiegowi okoliczności. Aby sprawdzić na pewno, należy uciec się do prostej magicznej akcji. Jeśli nie wiesz, jak zrozumieć, że ludzie mają jinxed, powinieneś wziąć regularne kurze jajko i szklankę czystej wody. Człowiek "Porchennomu" położył szklankę na głowie, poprosił o trzymanie się za ręce, rozbij jajko w pojemniku, a później zobaczył, co się stało. Jeśli zawartość nie zmieniła koloru - wszystko jest w porządku, jeśli jest zmętniałe lub poczerniałe - dzieje się złe oko.

Jak zrozumieć, że zostałeś oszukany z miłości?

Jeśli dana osoba nie ma związku z płcią przeciwną, nie może znaleźć swojej bratniej duszy w żaden sposób, i jak zrozumieć, że rodzina została oszukana wydaje się, że ustalone związki natychmiast zaczynają się rozpadać, wtedy najprawdopodobniej istnieje miłość do zła. Możesz dowiedzieć się na pewno dzięki świecy woskowej. Należy go zapalić, wosk należy wlać do pojemnika z wodą: jeśli usztywnia się gładko - wszystko jest w porządku, jeśli zawiera bąble, kratery, wgniecenia, promienie - złe oko jest na tobie.

Jak zrozumieć, że rodzina została oszukana?

Często się zdarza i tak, to zepsucie postawy między członkami rodziny: zaczynają się kłótnie, skandale, bliscy ludzie stają się obcy. Mogą to być również oznaki zepsucia. Miejsce na rogach domu kilka suchych ziele dziurawca: jeśli zacznie mocno pachnieć - rodzina oszukany.