Zaklęcie to potężny energetyczny magiczny efekt na osobę, który tworzy sztuczne pragnienie (nieco podobne do miłości, ale nie jest) i seksualne pragnienie klienta. Privorot robią tam, gdzie nie ma miłości, a klient chce go stworzyć na płaskim miejscu. Jest to bardzo niebezpieczny magiczny czyn, który może zniszczyć życie i poświęcenie zarówno klienta, jak i jego potomków.

Jak działa czarne zaklęcie?

Istnieją dwa rodzaje czarów - biały i czarny. Pierwsza jest raczej słaba, ma na celu fakt, że człowiek po prostu posłuchał swoich uczuć i objawił w sobie już istniejącą miłość. Czarne amulety sztucznie tworzą pożądanie czaru klienta, tłumią wolę człowieka. Z tego powodu on / zaklęcie , zwykle idzie do picia, zaczyna używać narkotyków, choruje, traci pracę, staje się chciwy i podejrzany. Z reguły tacy ludzie nie żyją dłużej niż przed 50-60 lat. Niektórzy wariują, wielu popełnia samobójstwo. Silne czarne zaklęcie naprawdę pozwoli klientowi pozostać w kontakcie z obiektem swojej pasji, to tylko zaklęta osoba będzie cierpieć głęboko przez cały ten czas.

Czarny Privorot i jego typy

Istnieje wiele rodzajów czarnego privorova, których nie można ani trudno usunąć. Są destrukcyjne dla ofiary i dla klienta - z reguły powodują poważne choroby, brak potomstwa lub nieszczęścia dla kilku kolejnych pokoleń.

Najbardziej znane typy czarnego czaru to:

  • czarny ślub jest analogiem ślubu kościelnego, który odbywa się na cmentarzu, zwykle z wezwaniem demona, czarny privoroty obalanie staje się niemożliwe, a jeśli ludzie się nie zgadzają, będą musieli cierpieć razem przez resztę swojego życia;
  • zaklęcie zaklęcia cmentarnego - magia z wykorzystaniem energii śmierci, a istota dająca moc na pewno będzie wymagać opłaty za pomoc (ten rodzaj można usunąć i poprawić);
  • mimowolne zaklęcie miłosne jest powszechnym rytuałem, który obejmuje rzecz, która jest urzekająca;
  • zaklęcie miłosne - odbywa się za pomocą krwi menstruacyjnej klienta.

Istnieje wiele innych opcji, ale wszystkie są niebezpieczne dla klienta i ofiary. Zastanów się, czy twoja niewiążąca ciągłość i twoja egoizm Zrujnować los innej osoby i wszelkiego rodzaju?