Istnieje przekonanie, że jednym z najbardziej wrażliwych miejsc na ciele jest nadgarstek, ponieważ istnieje punkt tętna. Jeśli przyłapie go złowroga osoba, może odebrać zdrowie i energię. Aby się chronić, ludzie od dawna używają bransoletek od złego oka i zepsucia. Istnieją różne wersje podobnych amuletów, ale można je także wykonać samodzielnie.

Jaką bransoletkę wybrać ze złego oka?

Jako podstawa amulety użyj nici, taśmy lub sznurka czerwonego, niebieskiego, zielonego lub fioletowego. Możesz dodać perełki, kamienie i różne wisiorki. Ogromna energia oparta jest na kamieniach, które mogą być odebrane przez znak zodiaku lub na podstawie ich energii. Rozważmy kilka wariantów:

  1. Agat jest najpotężniejszym kamieniem, który chroni przed magicznym wpływem.
  2. Gagat - pochłania negatywną energię i złe myśli.
  3. Kocie oko - chroni przed psuciem i zabezpiecza więzi małżeńskie.
  4. Moonstone chroni przed negatywami i oczyszcza otaczającą przestrzeń z esencji z innego świata.
  5. Malachit jest kamieniem dla dzieci, ponieważ chroni przed nim złe oko i choroby.

Amulety są szeroko rozpowszechnione na całym świecie, więc w niektórych krajach mają własne bransoletki:

  1. W Izraelu i na Sri Lance użyj czerwonej nici, która jest przywiązana do świątyń mnichów.
  2. W Chinach zwyczajowo używa się symbolu yin-yang w postaci zawieszenia bransoletki.
  3. W Indiach kobiety używają metalowych bransoletek, a mnisi wybierają koraliki z nasion, które noszone są na nadgarstku.
  4. Znakiem rozpoznawczym w Turcji jest "oko Fatimy" - szklany koralik w kolorze niebieskim z białymi i niebieskimi impregnacjami.

Ważne jest, aby zrozumieć, na której ręce nosić bransoletkę ze złego oka. Wszystko zależy od tego, jaki wynik chcesz osiągnąć, ponieważ każda ze stron jest odpowiedzialna za ich sfery. Jeśli bransoletka jest noszona na prawym nadgarstku, wówczas przyciągnie szczęście do sfery materialnej i pracy. Talizman taki pomoże znaleźć wyjście w różnych sytuacjach. Ochronna bransoletka, noszona na lewej ręce, pomoże w sferze związanej z kreatywnością i miłością. Korzystając z niego, możesz się rozwijać intuicja i zainspiruj się.

Warto zwrócić uwagę na najpopularniejszą bransoletę od złego oka - czerwoną nitkę, ponieważ ten kolor jest najsilniejszy w walce z różnymi rodzajami negatywności. Nosić go trzeba na lewym nadgarstku, ponieważ jest łącznikiem pomiędzy ciałem a duszą. Zawiązanie czerwonej nitki musi być bliską krewną lub, w skrajnych przypadkach, bliskim przyjacielem. Konieczne jest zrobienie 7 guzków. Jest ważne, gdy nosisz czerwoną bransoletkę ze złego oka, przestań myśleć o negatywach i przeklinaj.