Dla wielu kobiet bardzo ważne jest kochać i być kochanym. Aby przybliżyć spotkanie z twoim kochankiem, pomogą rytuały, które przyciągną miłość. Dzięki magicznym mocom możesz dostosować swoją podświadomość, prawidłowo ukształtować wizerunek przyszłej ukochanej i przyspieszyć spotkanie z nim.

Rytuały ze świecami dla miłości

Wykonaj to rytuał Jest to konieczne w pierwszy piątek po nowiu. Dla niego weź 2 świece i różową różę, kawałek papieru, długopis lub ołówek i zieloną wstążkę. Wieczorem zapal świece, połóż obok różę, weź papier i zapisz wszystkie cechy charakteru, które człowiek powinien posiadać. Zapisz wszystko: szczegóły, wzrost, wygląd , sytuacja finansowa itp. Następnie weź różę, zawiń w papier i zawiąż ją wstążką. Zdmuchnij świeczki i wyjdź na zewnątrz, aby pogrzebać twoją wiadomość. Rytuał miłości się skończył, teraz czekaj na spotkanie ze swoim idealnym mężczyzną.

Rytuały dla pełni księżyca dla miłości

W przypadku tej opcji wybierz wietrzny dzień i kup bańki mydlane. Wieczorem, gdy nie jest ciemno, wyjdź na zewnątrz i zacznij dmuchać bańki. Pomyśl o swoim przyszłym kochanku i umieść go mentalnie w najpiękniejszej bańce. Patrząc, jak odlatuje, życz mu szczęśliwej podróży.

Magiczne rytuały przyciągające miłość

W przypadku tej opcji weź dowolny biały kwiat. Przeprowadzenie tego rytuału jest konieczne na wschodzącym księżycu w piątek wieczorem. Kwiat powinien być umieszczony na parapecie, aby padało na niego światło księżyca. Sprawdź i poproś Siły Wyższe, by pomogły znaleźć miłość. Rano weź kwiat, umieść go w jakiejś świętej księdze, na przykład w Biblii, i zostaw to aż do następnego nowiu. Pierwszej nocy nowego księżyca weź kwiat, posiekaj płatki w dłoni i wypowiedz te słowa: "Daję ci, lśniący duch, część twoich snów. Zadam ci spełnionego ducha, triumf miłości . " Wyobraź sobie ideał w swojej głowie i wysadź płatki przez okno.