Rytuał spełnienia pragnienia jest specjalną sekwencją czynności, które należy wykonać, aby pożądane stało się prawdą. Na świecie istnieją związki przyczynowe: aby uzyskać rezultat, zawsze trzeba podjąć działanie, a nie tylko o tym myśleć.

Ogólne zasady rytuałów dla spełnienia pragnień

W większości przypadków trzeba czekać na nowiu, aby wykonać rytuał, ponieważ takie spiski powinny być wymawiane na wschodzącym księżycu. W żadnym wypadku nie wykonuj rytuału w stanie pijanym lub w krytyczne dni, jest to surowo zabronione. Ponadto zabronione jest używanie magii pożądania często - musisz używać jej tylko kilka razy w swoim życiu, aby uzyskać jak najwięcej sekretu. Ponadto pamiętaj: magia nie działa z mówcami. Ani przed, ani po rytualnym mówieniu komukolwiek o nim jest surowo zabronione. Magia jest tajemnicą i musi być szanowana.

Rytuał Simoronsky'ego dla spełnienia pragnień "Lustro"

W tym rytuale szybkie spełnienie pragnienia będzie wymagało lustra - najlepiej takiego, w którym nikt oprócz ciebie nie wygląda. Jest lepiej miniaturowy, z pokrywką. Przed rytuałem przepłucz lustro wodą i solą, aby oczyścić moc.

Weź lustro w dłoni, powiedz mu, że od tej chwili będzie on wykonywał twoje pragnienia uśmiechnij się do niego. Teraz nadszedł czas, aby dać zadanie.

Połóż swoje pragnienie na lustrze za pomocą kredki kosmetycznej, jakby to się już spełniło. Chcesz się dobrze? Napisz: "Jestem zdrowy!". Chcesz zarobić? Napisz "Jestem bogaty!". Następnie od czasu do czasu spójrz w lustro i koniecznie wymów napis. Jest dość silny rytuał dla spełnienia pragnienia. Życie da ci szansę, aby pomóc mu się spełnić - ważne jest, aby ich nie ominąć.

Rytuał spełnienia pragnień na nowiu

Wiele magicznych rytuałów wypełniania pragnień wykorzystuje starożytne metody - spiski i starożytne rytuały. Ale podstawą spełnienia pragnienia jest przekonanie, że naprawdę tego potrzebujesz i, co najważniejsze, to pragnienie się spełni.

Zapisz swoje życzenie na papierze tak szczegółowo jak to możliwe.

Zwinąć arkusz w sznurek i zawiązać go czerwoną nicią.

Siedząc przy stole zapal świecę kościelną (trzeba ją kupić w piątek), rytuały simorona dla spełnienia pragnień spójrz na nią i pomyśl o pragnieniu.

Kiedy świeca jest na wpół spalona, ​​podpal papier do pożądania i powiedz trzy razy: "Gdy świeca topi się, więc moje pragnienie rośnie, gdy papier płonie, więc pożądanie zaczyna działać. Kiedy świeca wypali, moje pragnienie stanie się rzeczywistością. "

Papier powinien się całkowicie wypalić, a świeca powinna się wypalić i wymrzeć w naturalny sposób.

Zmieszaj popiół z papieru i wosku z świecy, twórz grudki i nosić je ze sobą wszędzie, dopóki życzenie nie zostanie spełnione. Potem pochowajcie go jak najdalej od domu, w opuszczonym miejscu.

Wyobraź sobie, że pożądanie już się spełniło, ciesz się, przeżyj te emocje, które zmiecie cię, gdy naprawdę się spełni. To stworzy właściwą postawę psychologiczną.