Puszuszka o miłości jest jedną z najczęstszych konspiracji wiążących się z osobą. Dla ludzi w związku proste ceremonie pomogą powrócić do pierwszego pasja . Co ważne, rytuały można wykonywać na odległość. Taka magia nie jest silna i może nie działać, jeśli przedmiot adoracji ma silny charakter. Nie możesz również mówić o prowadzeniu rytuału, ponieważ to nie działa.

Suszenie faceta na odległość

Aby przeprowadzić rytuał stoi o świcie. Trzeba stanąć twarzą do wschodu, spojrzeć na słońce i powiedzieć słowa, które powinny być zapisane na białej kartce papieru:

"Wstąpię rano, błogosławiąc, wyjdę na dziedziniec, przechodząc, od drzwi do okna, od bramy do błękitnego morza. Dwanaście braci stoi, patrząc na mnie. Podchodzę do nich bliżej, kłaniają się im na dole. Dwanaście braci, przejdź do błękitnego morza, W niebieskim morzu - wyspa, na nim jest dąb, Pod dębem - płyta ciężka, melancholijna missuschaya. Podnieś piec, weź tęsknotę, Przynieś go z oceanu morskiego, Połóż niewolnika na gorącym sercu (imię mężczyzny). Rozpocznij smutek - smutek, smutek - sierota, Że tęskni, pokręcił się i zasmucił Dla mnie niewolnik (imię) noce i dni. Nie móc beze mnie, nie ma dnia, żeby iść, ani minuty. Z tobą, poranek-matka rano, Marimyana, północna Ulyana. Niech zobaczy, jak każda dziewczyna jest tak przerażająca jak latająca mysz, jak wąż, jak diabeł w paski, jak kudłaty czarownik. A ja jestem dla niego niewolnikiem (moje imię), ptakiem ognistym, słodką dziewicą.

Opowiedz fabułę trzy razy. Powtarzanie rytuału jest warte każdego dnia. Wyzwanie polega na tym, aby nauczyć się jak mówić spisek tak szybko, jakby to był tupot, mimo kartki papieru. W tym przypadku możesz liczyć na to, że prisuszka będzie działała na miłość faceta.

Suszenie na jabłku

Ten obrzęd jest szybki, ale należy pamiętać, że ma silny odrzut. Zaleca się używać go tylko wtedy, gdy twój rywal ukradł ukochaną osobę. Aby samodzielnie wykonać koszenie na zdjęciu, trzeba wziąć duże dojrzałe jabłko i małe zdjęcie ukochanej osoby. Jest to konieczne, aby pasował do kawałka owocu. Weź nowy nóż i pokrój jabłko na pół. Pomiędzy połówkami, umieść zdjęcie i złóż je ponownie, mówiąc te słowa:

"Mój mąż (jego imię) wraca do mnie (twoje imię), wracaj na zawsze, wracaj szybciej, zapomnij o innych sukach, smaruj ich twarze brudem, niech ten, który Cię zabrał, umiera jak gnojka, niech łzy zrzucają mi wszystko wychodzą na boki i przebijają dziurę w klatce piersiowej. Matko sera to ziemia, posłuchaj mnie. Błagam cię, składam ofiarę. "

Jabłko z nożem, zakop go w ziemi. Ważne jest, aby w ciągu kilku dni było intymne z wybranym.

Prisushka na linie

Ten rytuał jest szybki. Ważna cecha - efekt potrwa tylko kilka tygodni. Weź małą białą linę i przywiąż maksymalną liczbę węzłów. Jeśli uzyskasz parzystą liczbę, możesz kontynuować rytuał, a jeśli nie, to nie powinieneś. Weź ciąg i powiedz te słowa:

"Ponieważ lina nie jest długa, ale ostatni węzeł będzie.

Jak ty, niewolnik (imię), nie odeszła ode mnie,

miłość do miłości

Mój sześciokąt cię zniszczy.

Kochaj duszę niewolnika (imię), duszę niewolnika (imię).

Amen. "

Rzuć linę do domu swojej ukochanej, a raczej włóż ją pod próg, tak że on nad nią kroczy. W tej chwili prisuszka zaczyna działać.

Warto dokonać rezerwacji na temat efektów prisushka. Jeśli rytuał został wykonany niepoprawnie, wówczas mogą wystąpić problemy z sercem, wątrobą, układem moczowo-płciowym i innymi narządami. Inny problem może pojawić się w systemie psychologicznym. Może ucierpieć nie tylko obiekt zaklęcia miłosnego, ale także wykonawca. Trudne, a czasem niemożliwe jest leczenie chorób wywołanych magią.