Trójca Święta jest uważana za idealny czas na wykonywanie różnych magicznych rytuałów, gdy Duch Święty schodzi na ziemię. Istnieje wiele ceremonii mających na celu poprawę sytuacji materialnej, zdrowia, małżeństwa itp. Modlitwy, spiski i rytuały na Trójcy musi się realizować z czystego serca, z dobrymi myślami i niewzruszoną wiarą w wynik.

Spisek, modlitwa i obrzęd wobec dłużników wobec Trójcy Świętej

Jeśli pożyczasz komuś pieniądze, a osoba nie chce go zwrócić, możesz pozyskać wsparcie Wyższych Sił, które zmusi dłużnika do zapłaty. Do ceremonii konieczne jest przygotowanie trzech noży i wody święconej. Wlać przygotowany płyn do garnka i umieścić w nim noże. Umieść pojemnik na piecu i doprowadzaj wodę do wrzenia, a następnie przeczytaj działkę:

"Kipi, dusza, zagotuj mózg

Niewolnik Boga (imię).

Serce, Noe i ból, wątroba topi się,

Do tej godziny, do tego czasu,

Dopóki sługa Boży nie daje (imię)

Mam wszystkie długi, wszystkie pieniądze, które wziąłem.

Kipi, dusza, spal mózg,

Dopóki moja ręka nie zabierze pieniędzy

Od sługi Bożego (imię).

Kluczem jest. Blokada. Język

Amen. Amen. Amen. "

Modlitwa o małżeństwo z Świętą Trójcą

Wiele samotnych dziewcząt marzy o spotkaniu godnego towarzysza życia, który doprowadzi do ołtarza. W przeddzień Trójcy należy zebrać kwiaty i wykonać z nich wieniec, który należy trzykrotnie przekroczyć. Na wieńcu należy przeczytać tę konspirację:

"Dziewczęta chodzą po zielonym polu, zbierają kwiaty, tkają wieńce i wrzucają je do wody. Suicide-ryazheny, złapcie wieniec, a następnie, sługa Boży (imię), oddajcie go. Na wieki wieków. Amen. "

Następnie udaj się do najbliższego zbiornika i wrzuć do niego wieniec. Następnie idź do domu, nie odwracaj się po drodze i nie rozmawiaj z nikim.

Trinity Plot o zdrowiu

Rano powinna iść służba, zabierając ze sobą bukiet piołunu, dziurawca i krwawnika. Pamiętaj, aby umieścić siedem świec przed ikoną Trójcy i przeczytać modlitwa do Najświętszej Trójcy. Modlitwy i intrygi rytuały dla Trójcy Po powrocie do domu weź starą miskę i zapal w niej gałązkę dziurawca, którą musisz odkurzyć, mówiąc:

"W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, niech chorzy i chorzy odejdą, wyjdą zła, zginą od piekła!"

Następnie bukiet piołunu należy podzielić na dwie równe części i umieścić połowę pod łóżkiem, a drugą część nad drzwiami wejściowymi. Yarrow służy do sporządzania wywaru, który należy dodać do kąpieli przed kąpielą. Co do Hypericum, to musi być suszone, a na jego bazie powstaje herbata.