Nie zawsze możemy zbudować własne szczęście, w przeciwieństwie do popularnego przysłowia na ten temat. Osoba jest słaba, czasami mamy siłę woli, ale mimo to każdy chce być szczęśliwy. A dla szczęścia wiele nie jest konieczne - kochające serce, poczucie bezpieczeństwa i spokoju wokół.

Aby to osiągnąć, istnieją specjalne mocne strony. modlitwy , pomagając ludziom znaleźć to, czego pragną. Ale użycie nawet najsilniejszej modlitwy obronnej nie oznacza, że ​​możesz usiąść z założonymi rękami i czekać na niebiańską łaskę. Modlitwa pomoże ci po drodze, ale musisz iść sam. Jednym słowem, zaczniemy opanowywać technikę przyciągania szczęścia w przedsięwzięciach za pomocą chrześcijańskich modlitw.

Dla miłości

Uwierz mi, w świecie samotnych kobiet nie więcej niż mężczyzn w tym samym stanie rzeczy. Co więc przeszkadza znaleźć kogoś, kto cię szuka? Okoliczności! Prośmy Wszechmogącego, pomóż nam stworzyć glebę sprzyjającą rozwojowi stosunków.

Do tego używamy silnej modlitwy o miłość mężczyzny. Tylko pamiętaj: nie proś Boga, aby dał nam obcych ludzi!

Modlitwa jest wymawiana przed ikoną Najświętszego Theotokos lub obrazem Wiary, Miłości, Nadziei.

"Przed Tobą, Matko Najświętszej Maryi Panny, składam pokłon i tylko przedtem możesz otworzyć moje serce. Wiesz, Matko Boża, wszystko, o co chcę prosić, sługa Boży (imię), bo moje serce jest wolne, puste, nie może być gorące bez miłości. Modlę się i proszę, daj mi drogę karetki do jedynego, który może zapalić całe moje życie światłem i otworzyć moje serce, by spotkać się ze mną na długo oczekiwane i szczęśliwe połączenie naszych losów i znalezienie jednej duszy dla dwojga. Amen. "

Spełnienie pragnień

Zdarza się, że ludzie wymyślają własną "misję", ale tak naprawdę nie chcą jej. W słowach są zaskoczeni silna modlitwa o miłość człowieka dlaczego ich marzenie się nie spełnia i raduje się duszą. Tak więc, silna modlitwa spełnienie pragnień powinno się używać tylko wtedy, gdy masz pewność, że wiesz, czego chcesz i naprawdę chcesz tego, o co prosisz.

Aby spełnić pragnienia, prosimy Mikołaja Cudownego:

"Święty Mikołaj Cudotwórca, podoba się Bogu! W swoim życiu nie odmawiałeś ludziom ich próśb, a teraz pomagasz wszystkim, którzy cierpią. Pobłogosław mnie, sługę Pana (imię), za wypełnienie najwcześniejszego pragnienia mojego najskrytszego. Zapytaj naszego Pana o Jego miłosierdzie i łaskę. Niech On nie opuszcza prośby, której pragnę. W imię Naszego Pana, Amen. "