Najbardziej wrażliwym stworzeniem jest dziecko, zwłaszcza noworodek. To małe dzieci są najbardziej podatne na strach i złe oko, ponieważ są bardzo podatne na wszelkie niedobry. Dzieciak, który był oszołomiony, ciągle krzyczy, płacze i bez powodu. Dziecko często drży, drży, nie śpi dobrze. Starsze dzieci mogą mieć bóle głowy nudności, brak apetytu.

Ponadto troskliwa matka może z łatwością ustalić, czy dziecko ma złe oko. Aby to zrobić, musisz trzymać język brwi na skórze dziecka, w przybliżeniu w miejscu, w którym znajduje się tak zwane "trzecie oko". Jeśli czujesz, że skóra Twojego potomstwa jest słona, oznacza to, że ją oszpecili.

Jak matka może złagodzić cierpienie swojego dziecka? W rzeczywistości kochający rodzic z usunięciem złego oka poradzi sobie sam . Wystarczy użyć modlitw przeciwko obrażeniom i złemu oku. Istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać przed przeczytaniem modlitwy obronnej przeciwko złemu oku. Zarówno matka, jak i dziecko powinni zostać ochrzczeni, ty i dziecko powinniście nosić krzyże. Zaleca się, aby takie rytuały były wykonywane na słabnącym księżycu, ale w nagłych wypadkach, kiedy księżyc właśnie zaczyna rosnąć, wtedy niedziela będzie odpowiednia na ceremonię usuwania złego oka.

Modlitwa ze złego oka dziecka

Aby zrobić talizman - modlitwę od złego oka, przygotować wodę święconą, świecę kościelną, a także czwartkową sól. Czwartkowa Sól jest konsekrowana w kościele w czysty czwartek. Dziecko siedzi na stołku i staje za nim, jeśli dziecko jest jeszcze bardzo małe i nie może siedzieć, a następnie stać na czele łóżka. Przeczytaj anioła "Guardian Angel" trzy razy.

Następnie musisz przeczytać modlitwę - ochronę przed złym okiem. W rzeczywistości istnieje wiele wariantów modlitw, poniżej przedstawimy jeden z najprostszych spisków.

Jeśli twoje dziecko ciągle płacze, a jego twarz staje się czerwona i modlitwa ze złego oka dziecka "Świecić", umyć, wytrzeć twarz koszulą. Następnie musisz polizać twarz dziecka w poprzek i powiedzieć trzy razy: "Jaka matka rodziła, a to odeszło". Liż dziecko powinno być trzy razy, po każdej potrzebie splunięcia na lewe ramię.

Świeca kościelna, którą zapalicie na początku rytuału, musi koniecznie płonąć do końca, świecę należy chować z dala od domu i zatłoczonych miejsc. Każda matka musi znać te lekkie wątki i modlitwy, aby twoje dziecko stało się spokojne i zdrowe. Dzięki mocy Twojej matczynej miłości, te rytuały są zawsze otrzymywane i nigdy nie zaszkodzą dziecku.