Każdy może cierpieć z powodu złego oka, a zwłaszcza małych dzieci. Zwykle człowiek czuje się, gdy "źle patrzy", ponieważ zaraz po tym wydarzeniu w życiu zaczyna się okres pechowy. W tym samym czasie osoba, która cię oszpeciła, nie mogła mieć absolutnie żadnych złych intencji - złe oko dzieje się mimowolnie. Przez długi czas kołek jest skuteczną ochroną - ale jeśli wcześniej nie załatwiłeś takiego prostego amuletu, całkiem możliwe jest odczytanie modlitwy przeciwko złemu oku.

Modlitwa Złego Oka i Zazdrości

Opuszczając dom, szczególnie w zatłoczonym miejscu lub kierując się na spotkanie z osobą o "jasnych oczach", przeczytaj tę modlitwę:

"Błogosławiony Władimir, ludzki obrońca! Tak jak w swoim życiu broniłeś wiary Bożej i ludzi przed nieszczęściami i przeciwnościami przed wrogiem okrutnego, więc teraz oddaj sługę Pana (imię) od ochrony jego wrogów. Nie pozwól, by oko złych i złych myśli mnie skrzywdziło. Niech moja modlitwa będzie moją obroną przed krzywdą, z okiem. Okiełznaj moich wrogów i weźcie się mocno. W imię Pana, amen. "

Ta modlitwa uchroni cię przed złym wpływem ze strony ludzi - i tych, którzy potrafią niedbale, oraz tych, którzy robią to celowo.

Modlitwy za usunięcie złego oka

Są dwie krótkie modlitwy od Abbota Sawy, które można wykorzystać w przypadkach, w których, jak podejrzewasz, zostałeś oszukany lub możesz zostać oszukany:

  1. "Pracujesz ciężko we mnie, upadły archanioł. Jestem sługą mojego Pana, Jezusa Chrystusa; ty, wzniosłą dumę, upokorz się, tak energicznie walcząc ze mną słabo. Amen. "
  2. "W imię Pana Jezusa Chrystusa i Jego cierpienia dla rodzaju ludzkiego, idźcie, wróg ludzkości, z tego domu, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. "

Te modlitwy są bardzo proste i prawdopodobnie nie pomogą poważnemu złemu oku. Ale są w stanie ochronić przed przypadkowymi problemami tego rodzaju - co najważniejsze, trzymajcie je zawsze w swojej głowie.

Ulecz Złego Oko: Modlitwę

Jest dłuższa, bardziej poważna modlitwa, którą stosuje się, gdy incydent tego rodzaju już wystarczająco zniszczył wasze życie. Czasem taka modlitwa ze złego oka jest czytana w wodzie, a potem woda jest pijana. Procedurę powtarza się przez trzy dni z rzędu.

"Panie Jezu Chryste, Synu Boży, chroń nas swymi świętymi aniołami i modlitwami: czystą Panią Marii i Maryi Dziewicy, mocą Honorowego i Życiodajnego Krzyża, świętego Archanioła Michała i innych Niebiańskich Mocy bezcielesnego, świętego Apostoła i Ewangelisty Jana Teologa, św. Mikołaja, Arcybiskupa Miricyyskago, cudotwórca, o. Serafim, cudotwórca Sarowa; St. Savva, cudotwórca Zvenigorod; święci męczennicy wiary, nadziei, miłości i ich matki, Zofia, święta sprawiedliwa bogini Joachima i Anny i wszystkich waszych świętych, pomagają nam, niegodni (imiona), ratują nas od wszelkiego oszczerstwa wrogów, od wszelkiego zła, czarów, magii, czarów i zła Człowieku, niech nie powodują nas modlitwa od złego oka i zazdrości zło.

Panie, w świetle Twego światła, zachowaj nas rano, w dniu, wieczorem, w śnie przyszłości i mocy Twej łaski, odwróć się i usuń od nas wszelką złowrogie zło, za namową diabła. Ktokolwiek myślał i czynił, sprowadził ich zło do piekła, bo Twoje królestwo, moc i chwała Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen . "

Oczywiście, usunięcie złego oka i psucie się przez modlitwy będzie bardziej skuteczne, jeśli zostanie odczytane przez profesjonalistę - na przykład starszą panią, do której łatwo można poprowadzić popularną plotkę. W ustach takiej osoby silna modlitwa ze złego oka z pewnością pomoże wam powrócić do waszego zwykłego sposobu życia i zapomnieć o tym incydencie jako złym śnie. Aby uzyskać dodatkową pomoc w tej sprawie, zawsze możesz przyjść do kościoła.