Wszyscy w naszych duszach nawet trochę wierzymy w magię. Być może dlatego wielu jest zainteresowanych tym, jak zrobić talizman, a najlepiej taki, który naprawdę ma jakąś moc. W rzeczywistości nie jest to nic skomplikowanego, a każda osoba może spróbować siebie jako początkujący mag.

Jak zrobić talizman?

Jako talizman może działać jako przedmiot zakupiony lub darowany i wykonany własnymi rękami. Pamiętaj: jeden talizman może odpowiedzieć tylko na jedną sferę życia, nie dla wszystkich naraz! Spróbuj wzmocnić swój amulet myślami o sytuacjach, w których on faktycznie działał, a jego wpływ wzrośnie. Przy okazji, technologia jak zrobić kamień lub bransoletka maskotka, dokładnie to samo.

Jak zrobić talizman na szczęście?

Zaczekaj na wieczór, zapal świece, przejdź na emeryturę. Weź w swoje ręce przedmiot, w którym zdecydowałeś się zrobić talizman, zamknij oczy i zapamiętaj wszystkie chwile, kiedy miałeś szczęście. Przechadzaj się przez najbardziej przyjemne wspomnienia przez jakiś czas, poczuj radość powodzenia. Później, gdy wystarczająco odżywisz amulet z pozytywną energią, ukryj go. Począwszy od następnego ranka możesz już z niego korzystać - zabierz go ze sobą. Kiedy będziesz miał szczęście, pamiętaj, aby wziąć go w swoje ręce i celowo świętować jego zalety. Nie ma nic łatwiejszego niż zrobienie czegoś z talizmanu!

Jak zrobić maskotkę pieniędzy?

Wielu dąży do całkowicie naiwnych celów i chce wiedzieć, jak zrobić talizman za pieniądze. Aby to zrobić, weź sobie w ręce obiekt, który chciałbyś zrobić z talizmanu pieniężnego, i wyobraź sobie piękne życie, o jakim zawsze marzyłeś: ogromną pensję, przytulny dom, sługę, luksusowe samochody, odpoczynek w ciepłych krajach ... Po tym wszystkim marzyłeś o tym wszystkim połóż amulet w pudełku z biżuterią lub torebce i nie dotykaj przez kilka dni. Potem możesz jak zrobić talizman na szczęście nieść go ze sobą.

Jak zrobić talizman dla miłości?

Wybierz najpiękniejszą ze swojej biżuterii, wciśnij ją w dłoń, usiądź wygodnie na krześle lub na kanapie i śnij. Co powinno być twoimi wybranymi? Wysoki, brązowooki, utalentowany, odnoszący sukcesy, miły, sympatyczny? ... Bardzo wyraźnie wyobrażaj sobie jego wizerunek, ale nie koncentruj się na jego wyglądzie. Wyobraź sobie, ile radości i troski przynosi w twoim życiu, wyobraź sobie szczęście od twojego wesela . Wyobraź sobie, jak się nim zaopiekujesz, przygotuj dla niego niespodzianki i, co najważniejsze, kiedy będzie ci wygodnie. Potem odłóż amulet do rana, a od następnego dnia możesz go nosić, jak zwykle - dopiero teraz przyciągnie do ciebie najbardziej godnych i odważnych ludzi.