Wielu uważa, że ​​magiczna różdżka jest bajecznym atrybutem, ale w rzeczywistości jest to bardzo realny temat z pewnymi możliwościami. Nie ma własnej siły, ponieważ jej głównym zadaniem jest koncentracja i kierowanie energią jej mistrza. Magiczna różdżka jest uważana za indywidualny przedmiot, a magowie ukrywają ją przed wzrokiem ciekawskich.

Jak zrobić prawdziwą magiczną różdżkę?

Aby stworzyć magiczny przedmiot, musisz znaleźć odpowiednią podstawę, czyli gałąź. Trzeba to zrobić, opierając się wyłącznie na jego uczuciach, to znaczy, gdy dana osoba znajdzie odpowiednią różdżkę, ma niewytłumaczalne odczucia, tak zwane "wewnętrzne wezwanie". Jeśli chodzi o formularz, może to być dowolne, nie ma ograniczeń w tej kwestii.

Zanim się wymyślisz, jak zrobić prawdziwą magiczną różdżkę samodzielnie, zastanówmy się nad regułami wyboru oddziału:

 1. Do wyszukiwania trzeba iść do lasu lub parku i, co najważniejsze, w całości sam . Jest to ważne, aby nic nie przeszkadzało, a osoba może skoncentrować się na wyszukiwaniu.
 2. Ogromne znaczenie ma odpowiedni nastrój i dobry nastrój. Jeśli ta reguła nie zostanie spełniona, oddział nie będzie działał na dobre.
 3. W żadnym przypadku różdżka nie może być złamana z drzewa, musi być znaleziona na ziemi. Chodzi o to, że złamana gałąź odczuje ból, a produkt ostatecznie będzie miał kardynalnie przeciwną energię.

Aby stworzyć magiczną różdżkę, która spełnia pragnienia, musisz podziękować drzewu, ponieważ będzie to rodzaj błogosławieństwa dla stworzenia magicznego przedmiotu. W magia Ogromną wagę ma wdzięczność i szacunek, które należy wyrazić drzewu, które oddało część siebie.

Instrukcje jak zrobić magiczną różdżkę:

 1. Znaleziona gałąź musi być odpowiednio przetworzona: usunąć węzły, usunąć korę i zaokrąglić na obu końcach. Za pomocą papieru ściernego zmielić go wzdłuż długości.
 2. Następnie należy umieścić go w wodzie na dzień z solą, która oczyści obiekt z jakiejkolwiek energii z przeszłości, a także będzie nasycona wodą. Przygotuj roztwór w proporcji 1: 1. Aby się nie wyskoczył, przyciśnij go kamieniem lub drewnianym przedmiotem.
 3. Następnie osusz go i zakop go na dzień w ziemi, aby gałąź otrzymała energię ziemi.
 4. Następnego dnia, znowu na jeden dzień, umieść gałąź na parapecie, aby światło słoneczne docierało do niej w dzień, a nocą - do księżyca. Aby zaimplementować ten krok, musisz zacząć od pełni księżyca, więc obliczyć z góry czas wykonania magicznego obiektu.
 5. Aby stworzyć magiczną różdżkę z magią, musisz ją wypełnić swoją energią, tak jak powinna znać właściciela. Aby to zrobić, musisz wziąć niektóre ze swoich starych ubrań. Ważne jest, aby miało to dla ciebie znaczenie, na przykład, może być podane przez ukochaną osobę lub w niej wygrałeś jakąś konkurencję. Przy tych ubraniach dokładnie wytrzyj gałąź.
 6. Aby udekorować kije można na przykład zastosować magiczne wzory, mogą to być runy, jak możesz zrobić prawdziwą magiczną różdżkę? Kabalistyczne rysunki itp. Ważne jest, aby przekazywały nastrój lub charakter.
 7. Aby stworzyć magiczną różdżkę z magią, musisz zrobić załącznik, ponieważ zwiększy to efekt działania obiektu. Konieczne jest wywiercenie rdzenia i umieszczenie w nim jakiegoś przedmiotu, na przykład własnych włosów, sierści zwierzęcej, pióra itp.
 8. W ostatnim etapie konieczne jest wlewanie do otworu i dokładne wcieranie wosku ze wszystkich stron, co zapewni dobrą warstwę ochronną.

Kontynuuj produkcję kija o dobrym nastroju. Zaleca się również rozmowę z tematem, rozmowę o swoich pragnieniach i planach.