Każdy silny mag powinien mieć magiczną różdżkę, przynajmniej jest napisany w bajkach. Trzeba tylko pamiętać historię o Harrym Potterze, gdzie znaczenie tego atrybutu opisane jest tak doskonale, jak to tylko możliwe. W rzeczywistości istnieją magiczne różdżki i po prostu trzeba wiedzieć, jak zrobić je w domu. Jest kilka zasad i tajemnic, które należy wziąć pod uwagę, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Od razu chciałbym powiedzieć, że różdżka nie zawiera magicznej mocy, ale może poprawnie wysłać wiadomość przekazaną przez osobę i skoncentrować energię.

Jak mogę zrobić magiczną różdżkę?

Najpierw musisz znaleźć odpowiedni materiał, to znaczy samą różdżkę. Możesz śledzić go w dowolnym miejscu, gdzie są drzewa, na przykład do lasu, parku itp. Konieczne jest wybranie oddziału na tych, które są na ziemi, ale zabronione jest wybranie go z drzewa. Wybierając odpowiedni kij, musisz polegać wyłącznie na własnych uczuciach i emocje Ważne jest, aby usłyszeć tak zwane "połączenie". Uczucia, kiedy odpowiednio dobrana różdżka jest w rękach, mogą być zupełnie inne, na przykład niektórzy ludzie mają silną gorączkę w dłoniach, podczas gdy inni odczuwają dreszcz na kolanach. Możesz wykonać magiczną różdżkę, aby spełnić twoje pragnienia po pewnych manipulacjach, ponieważ jeśli na przykład nie dziękujesz drzewu za gałązkę, jego energia może w końcu zniknąć lub działać przeciwko osobie. Pamiętaj, aby przywitać się z przyszłym magicznym asystentem. Jeśli istnieje pragnienie, możesz powiedzieć różdżce cokolwiek, najważniejszą rzeczą jest zrobienie tego z dobrą wiadomością.

Instrukcje, jak zrobić magiczną różdżkę własnymi rękami:

  1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zanurzenie gałęzi w słonej wodzie na jeden dzień, obserwując proporcje 1: 1. Ponieważ laska jest lekka, należy ją docisnąć do czegoś, co się nie unosi. Aby to zrobić, używaj tylko obiektów wykonanych z naturalnego materiału, na przykład odpowiedniego kamienia. Słona woda oczyści kij z informacji z przeszłości i będzie "czystym arkuszem" dla nowej energii.
  2. W następnym etapie produkcji należy pozostawić gałąź na otwartym powietrzu w słońcu. Dzięki temu obiekt nie tylko wysycha, ale także pochłania energię słoneczną.
  3. Aby stworzyć magiczną różdżkę do domu, musisz ją uważnie przemyśleć, ponieważ powinna ona sama zapowiadać jej przyszły wygląd. Nie powinien wyglądać jak standardowy wskaźnik, krzywa lub kształt podobny do fali, a nawet węzeł są dozwolone. Aby nadać kształt i gładkość, można użyć pióra biurowego i papieru ściernego. Najpierw usuń górną warstwę i nieregularności, a następnie przesuwając płynnie wzdłuż włókien, wypoleruj przedmiot. Zakończ proces, który wymaga drobnoziarnistego papieru ściernego. Opcjonalnie można pomalować produkt, wykonać grawerowanie i dołączyć ozdoby.
  4. Możesz także wstawić obiekt wewnątrz różdżki, aby skoncentrować energię. Aby to zrobić, dokładnie wywierć otwór, używając najcieńszych jak możesz zrobić magiczną różdżkę wiertło. Wewnątrz włóż naturalny materiał, na przykład własne włosy lub sierść zwierzęcą, pióra, korzenie itp. Zamknij dziurę kawałkiem drewna.

Jak zrobić prawdziwy dom magiczna różdżka , zorientowali się, że pozostaje przeprowadzić proces inicjacji, który nasyci go energią. Konieczne jest spędzić go w pełni księżyca dokładnie o północy, kiedy księżyc wyraźnie świeci na niebie. Wyjdź i wyciągnij różdżkę przed sobą przed sobą. Następnie z serca trzeba wygłosić mowę, w której należy zapytać o naturę sił, obiecać, że nie użyjemy różdżki ze szkodą dla innych itd. Fakt, że oddanie się skończyło, będzie potwierdzony jakimś znakiem natury, na przykład krzykiem ptaka lub szelestem drzewa. Następnie magiczną różdżkę uważa się za skończoną.