Czarownice zawsze traktowano inaczej. W starożytności uważano je za ucieleśnienie zła, ale dzisiejsze zdolności magiczne są uważane za dar. Najczęściej czarownice przekazują swoje siły przez linię żeńską, ale są także rytuały, które pozwalają ci otrzymać magiczny dar.

Jak zostać dobrą czarownicą?

Magowie wierzą, że każda kobieta ma potencjał czarownice i, jeśli to pożądane, umiejętności mogą być rozwijane i rozwijane. Aby stać się dobrą czarownicą w prawdziwym życiu, musisz przejść rytuał inicjacji, ponieważ tylko on otrzyma pomoc od Wyższych Mocy. Rytuał odbywa się w pełni księżyca, aw czasach starożytnych przeprowadzano go na brzegu rzeki, a dziś wolno robić wszystkie domy, najważniejsze jest przygotowanie wszystkiego, co konieczne. Przed obrzędem obserwuje się ścisły post przez trzy dni, a także wyklucza się alkohol i palenie.

Konieczne jest przeprowadzenie ceremonii w nowych ubraniach iw czystym pokoju, gdzie nikt i nic nie będzie rozpraszało. W wybranym pokoju należy zapalić lampę i pozostawić ją na 40 dni. Dokładnie o północy, kiedy wejdziesz do pokoju, powinieneś rzucić zaklęcie, aby stać się dobrą czarownicą, ponieważ te chwały są głównymi siłami przyciągania Sił Wyższych:

"Jestem wykonawcą niewolników. Jestem wiernym sługą Boskości. Błagam twoje imię Boga, gwiazdę rana, którą stworzyłeś. Twoja wola jest czczona przez 40 złych duchów i wszystkie moce istniejącego dobra. Są wśród nich książę i król z doliny ciemności. Siedzi na wysokim tronie wieczności, na palcach siedmiu złotych pierścieni, na głowie ma złotą koronę. Na piersi księcia wiszą Salomona klucze ciemności, płoną płomiennym płomieniem. Pod stopami księcia jest mocna księga, szatan sam ją strzeże. Jest zapieczętowany 7 zamkami i zamykany kluczami przez cały tydzień Pana.

Podchodzę do księcia, schylam się nisko, biorę książkę spod stóp i biorę klucze z twoim imieniem. Powoli obejdź całą siedzibę złych duchów, otwórz solidne drzwi, oddaję się twojemu Świadkowi wobec czarownicy. Ja (imię) trójcy diabelska znam świętego i czytam ich imiona w księdze.

Bóg Wszechmogący, który stworzył świat z niczego, daje mi poznać przez wybrane klucze Salomona jego mądrość. Wy, którzy daliście każdemu życie wieczne przez jego śmierć, udzielcie błogosławieństwa na uzdrowienie. Daj mi (swoje imię) na naukę sekretu ukrytego przed ludzkim umysłem, narodziny cudu i śmierć zapomnienia. Zostałeś nakarmiony dla dobrych celów. Chcę zastosować twój cenny prezent. O duchy i pół-duchy, Anioły i Andraginy, Tetragrammaton, Turner. Przyjdź teraz do mnie. Narysuję heksagram z węglem, a pentagram ogniem. Ujawnij teurgię, rozpocznij tetragram, działaj. Władza Królestwa, potężny stan pod lewą stopą, moc sakramentalna, stają się nieznośne pod moją prawą ręką. Przejdę niewzruszonym, pomiędzy wysokimi kolumnami, a świątynnym gospodarstwem. Niech mądrość nie świeci. Tak, moje zaklęcie jest w pełni zrealizowane. Przy świetle gwiazdy nocy zrzuć strach przed legionem. I wypełnię tajną mocą jako pojemnikiem. Alleluja.

Potem musisz iść spać i nie rozmawiać z nikim.

Zasady stania się prawdziwą czarownicą w prawdziwym życiu w domu:

  1. Trzeba czytać inną literaturę na temat magii, która opisuje niezbędne informacje na temat koncentracji energii, a także zasady jak zostać prawdziwą czarownicą w prawdziwym życiu w domu wykorzystanie spisków i rytuałów.
  2. Wiedźma ma obowiązek rozumieć różne zioła, a raczej ich właściwości. Różne odwary i aromaterapia mają magiczny wpływ. Praktycznie wszystkie rytuały używają jakiegoś rodzaju roślin lub olejków eterycznych.
  3. Trzeba skoncentrować się na własnej energii i móc się zrelaksować. Do tego trzeba regularnie medytuj .
  4. Kiedy już zdobędziesz pewną wiedzę, możesz przejść do praktyki. Musisz zacząć od prostych zaklęć, interpretacji snów i wróżenia na kartach tarota.

Aby stać się prawdziwą czarownicą, trzeba poświęcić dużo czasu, ale pragnienie i wytrwałość przyniosą rezultaty.