Biała magia pieniądza jest absolutnie nieszkodliwa, a dzięki rytuałom każdy może naradzić się według własnego uznania. Dzięki różnym rytuałom możliwe jest stworzenie dogodnych warunków do poprawy sfery materialnej. Na początku warto wspomnieć, że jeśli nie ma wiary w pomyślny wynik, lepiej nie zaczynać rytuał .

Biała magia przyciągająca pieniądze

Ludzie często uciekają się do pomocy Wyższych Potęg, aby przyciągnąć do siebie przepływy pieniężne. Istnieje wiele różnych rytuałów, rozważ najprostszy z nich. Możesz go przeprowadzić w dowolnym momencie, na przykład przed pójściem do sklepu lub na zakończenie jakiejś transakcji. W tym celu powiedz sobie:

"W twojej torebce są twoje pieniądze, twój skarb to mój skarb. Amen. "

Taki spisek pozytywnie wpłynie na przepływ zasobów materialnych.

Zastanów się nad innym skutecznym spiskiem biała magia na pieniądze, które przyciągną pieniądze do siebie. Musisz wydać go na nowiu. Pierwszego dnia nowiu o godzinie 12 wieczorem wyjdź na drogę trzymając 12 monet w dłoni. Muszą być umieszczone tak, aby światło księżyca uderzyło w nie. Następnie powiedzmy 7 razy głośniej:

"Wszystko, co rośnie i żyje, rozmnaża się od światła słonecznego i pieniędzy - od światła księżyca. Podnieś pieniądze. Pomnóż pieniądze. Dodaj pieniądze. Ja (twoje imię) jest bogaty, chodź do mnie. Niech tak będzie! ".

Następnie mocno ściśnij monety w ręce, a kiedy wejdziesz do domu, włóż je do torebki.

Jak przyciągnąć pieniądze białą magią podczas pełni księżyca?

Potężna energia księżyca działa jak magnes przyciągający przepływ finansowy. W dniu pełni księżyca musisz wziąć własną torebkę, wyrzucić z niej wszystkie pieniądze, karty itd. Połóż go na oknie, aby padało na niego światło księżyca przez 3 dni: przed nowiu, po nim iw dniu pełni księżyca. Zanim pójdziesz do łóżka każdego dnia, przeczytaj na jego temat takie słowa:

"Tak samo na niebie gwiazd, jak i na morzach wody, więc w mojej torebce niech będzie dużo pieniędzy i zawsze wystarczy na wygodne życie. Amen. "

Następnie załóż rachunki za torebki i jeszcze 3 dni przeczytaj ten czar białej magii za pieniądze:

"Stoję pod księżycem, sługa (a) Boga (imię), błogosławieństwo, księżyc oświetli drogę, drzwi od drzwi, brama od bramy, czerwone słońce ogrzeje poranną rosę, ogrzeje ziemię. Nikt nie waży się dotknąć sroki z pnia, więc ja, niewolnik (s) Boga (imię), nikt nie waży się zabić, ani słowem, uczynkiem ani myślą przez całe moje życie. Wszystkim moim wrogom i pieniądzom zazdroszczę, sól w moich oczach i szary popiół na moim języku. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego ".

Następnie należy wydać wszystkie pieniądze, które spisano w tym samym dniu.

Rytuał, aby znaleźć pieniądze

Jeśli potrzebujesz konkretnej kwoty, na przykład, nie wystarczy kupić pewną rzecz, możesz przeprowadzić rytuał. Zielony kolor przyciąga finanse, więc do rytuału trzeba mieć zieloną świecę, a także suszoną bazylię. Na świecy napisz swoje imię i żądaną kwotę, a następnie przykryj je olejem roślinnym i zwiń w bazylice. Następnie podpalmy i opowiedzmy fabułę o białej magii za pieniądze:

"Pieniądze przychodzą, pieniądze rosną, pieniądze znajdą się w mojej kieszeni".

Akcja przyciągania pieniędzy i powodzenia

Aby przeprowadzić rytuał należy wziąć:

  • biała świeca, która cię symbolizuje;
  • brązowa świeca jest symbolem działalności, czyli pracy lub działalności gospodarczej;
  • zielona świeca - symbol dobrobytu i pieniędzy.

Na stole ustaw świece w formie trójkąta w następujący sposób: pośrodku znajduje się biała świeca, z prawej strony i nieco wyżej niż brązowa, z lewej, a także powyżej zielonej. Odległość między nimi nie powinna przekraczać 10 cm. Najpierw zapal białą świecę i powiedz:

biała magia dla pieniędzy

"Płomień jest jak dusza, dusza jest jak płomień".

Następnie jasnobrązowy i powiedz:

"Przypadki w czynach, sposoby na różne sposoby, wszystkie namozah."

Na koniec zapal zieloną świecę i powiedz:

"Zysk w zysku, pieniądze w pieniądzu".

Połóż dłonie na bokach trójkąta i przytrzymaj je przez chwilę. Następnie ostro przesuń wszystkie świece i powiedz te słowa:

"W mocy - mocy, w mocy - mocy, ja z mocą i tą mocą".

Zostaw świece, aby się wypaliły, a kiedy wyjdą, nie wyrzucaj wosku, ale przechowuj go jako talizman .