Kobiety od czasów starożytnych cieszyły się magią miłości, która pomagała rozwiązywać problemy osobiste. Silne szepty dla miłości męża lub faceta, które są krótkie, ale silne czary . Powinny być wymawiane szeptem, który pozwala na obdarowywanie słów ogromną energią. Istnieje wiele takich zaklęć i daje możliwość rozwiązania wielu problemów.

Szepty o miłości ludzi

Wiele dziewcząt cierpi z powodu samotności, marzy o spotkaniu godnego towarzysza życia. Aby przybliżyć dzień spotkania z dobrym człowiekiem, powinieneś przeczytać następujące magiczne słowa podczas wieczornego świtu:

"Drogi są kręte, kręte, a następnie zbiegają się w jedno. Niech więc mój los spotka się z innym losem. To, co jest pomyślane, zostanie wypełnione, a to, co planowane, zostanie zrealizowane. "

W przypadku, gdy istnieje człowiek, który jest sympatyczny, ale nie odwzajemnia się, jest jeszcze jeden spisek, który przyciągnie jego uwagę. Aby przeprowadzić prosty rytuał, musisz kupić szkarłatną wstążkę, wrzucić ją do dowolnego akwenu wodnego i powiedzieć taki szept, aby przyciągnąć miłość:

"Aby moja wstążka pływać i rosnąć zimno, a moje serce (imię) do mnie do spalenia."

Istnieje zaklęcie, które ma sprawić, że drugi dywan zacznie tęsknić, więc można powiedzieć, że prisushka jest łatwa. Szept nie zaszkodzi, tak jak w przypadku wykonania zaklęcia, ale jego skuteczność jest ogromna. Możesz go przeczytać obok przedmiotu uwielbienia, na przykład podczas jazdy w transporcie publicznym, ale silny jest uważany za szept miłości mężczyzny na odległość, tylko wtedy ważna jest silna wizualizacja. Tekst pisowni jest bardzo prosty:

"Nie oddycham, kocham to.

Wydychaj ze mnie

A ty bierzesz oddech.

Abyś mógł być beze mnie. "

Jeśli istnieje podejrzenie, że ukochany człowiek ma inny, wtedy możesz pozbyć się rywala prostym szeptem. Aby magia działała, musisz znać nazwę zawodnika. Weź czosnek i włóż go do kieszeni dowolnego ubrania wybranego przez ciebie, mówiąc:

"Wyrzuć czosnek, wyrzuć go z serca i (nazwa rywala)".

Kiedy ukochany znajdzie i wyrzuci czosnek, magia zadziała i jego uczucie zacznie się wyczerpać. Zamiast czosnku można użyć dowolnego innego niepotrzebnego przedmiotu, który człowiek z pewnością wyrzuci, ale nie zapomnij zmienić tekstu fabuły.

Jeśli relacja trwała przez długi czas, a uczucia zanikły, możesz użyć najsilniejszych szeptów dla miłości mężczyzny, która pozwoli ci poczuć wszystko jak za pierwszym razem. Tekst fabuły jest bardzo prosty:

szeptem o miłości mężczyzn w oddali

"Od ciała do ciała, romans.

Krew jest moja, ale twoja miłość.

Kochaj mnie silniej niż siebie.

Gałązka w lesie pochyla się, śmierdzę, gdzie będę się trzymał.

Wielu przedstawicieli płci pięknej narzeka, że ​​ukochany mężczyzna nie składa ofert. Aby zachęcić go do tego ważnego kroku, możesz zdobyć magiczne wsparcie. Musisz wziąć skrawek chleba, posolić i przeczytać ten szept:

"Niech goście w naszym domu zbierają się, smakują chleb i sól w uczciwym świecie i weselnej uczcie. Nie dziesięć lat później, ale w tym roku. "