Kiedy zaczynają się relacje, chcę spędzić z moim ukochanym jak najwięcej czasu, lub przynajmniej porozmawiać z nim przez telefon. Dość często mężczyźni przez długi czas nie ujawniają się, co sprawia, że ​​martwią się i cierpią z powodu różnych myśli. W takiej sytuacji możesz użyć spisku, aby znudzony człowiek zadzwonił. Ważne jest, aby leczyć rytuały poważnie i nikomu nie mów o użyciu magii. Ponadto, spisek jest warty użycia, gdy istnieją naprawdę szczere uczucia, bez złych myśli.

Konspiracja ulubieńca zadzwoniła po pierwszym spotkaniu

Czas po pierwszym spotkaniu przed pierwszym zaproszeniem wydaje się czasem wiecznością, ale przy pomocy magii można skrócić czas oczekiwania. Do rytuału konieczne jest posiadanie obiektu, do którego dotknął ukochany. Jeśli nie ma czegoś takiego, po prostu wpisz swój numer telefonu na kartce papieru. Weź go w swoje ręce i zacznij reprezentować w swoich myślach obraz człowieka i datę, ważne jest, aby wszystko dokładnie odtworzyć. Po tym, przeczytaj ten wykres dziewięć razy:

"Moja droga (imię), dlaczego milczysz, nie dzwonisz, nie piszesz, nie mówisz do mnie? Szybszy telefon i wybierz mój numer! Jak zareaguje mój głos w tubie, dusza moja rozlała radość! "

Ważne jest, aby nie czytać tekstu na maszynie, ale warto zainwestować sens w każde słowo. Nie byłoby zbyteczne wyobrażać sobie, jak mężczyzna bierze telefon i dzwoni.

Silny spisek fotograficzny nazywać kochanie

Na uroczystość należy zrobić świeże zdjęcie wybranego, które łatwo jest uzyskać z sieci społecznościowych. Przygotuj jeszcze arkusz papieru, na którym napiszesz swój własny numer telefonu. Połóż na zdjęciu arkusz papieru, tak aby jego liczba znajdowała się dokładnie naprzeciwko głowy wybranych. Podczas całej ceremonii należy wizualizować obraz wybranego, aby wzmocnić jego efekt. Musisz zrobić wszystko, jak opisano powyżej, a następnie przeczytać fabułę, aby mężczyzna zadzwonił i brzmi to tak:

"Sokol to moje jasne, moje długo oczekiwane, moje piękne!

Jak dobrze było nam pamiętać, otworzyć moje serce, moją duszę.

Szybko zapamiętaj mój numer, wkrótce wyznacz datę! "

Zdjęcie z kartką papieru należy pozostawić w tej pozycji na noc. Rano arkusz z numerem telefonu powinien zostać spalony, a popiół rozproszyć się na wietrze.

Silna konspiracja dla ukochanej osoby, która zadzwoni zaraz po kłótni

Jeśli doszło do konfliktu, a ukochany nie chce być pierwszym, który pójdzie na pojednanie, wówczas należy zastosować przedstawiony rytuał. Ten rytuał jest bardzo potężny, więc powinien być używany tylko w skrajnych przypadkach. Najpierw podziel liczbę cyfr we własnym numerze telefonu na dwie części. Jeśli nie da się tego zrobić bez pozostałości, niech będzie więcej niż jedna cyfra w jednej części. W pobliżu domu, w którym mieszka ukochany, należy zebrać kamyki wielkości dużej monety. Ich liczba powinna być równa większości cyfr. Kolejna część kamieni powinna być zebrana w pobliżu domu. Kamieni nie można mieszać. Najpierw należy je dokładnie umyć i wysuszyć. Następnie połóżcie kamienie przed sobą od lewej do prawej, naprzemiennie kamień zabrany na dziedzińcu i na dziedzińcu wybranego. Następnym krokiem jest umieszczenie numeru telefonu na kamieniach za pomocą markera. Konieczne jest przygotowanie torby wykonanej z czarnej tkaniny naturalnej. O zmierzchu zapal kilka świeczek, wrzuć kamienie do torby, powtarzając fabułę tak, aby ta słodka zadzwoniła:

"Kamyczki na kamykach. Figura na kamyczkach.

Z numeru cyfr. Z numeru telefonu.

Z głośnika telefonu Pukacz z pukaniem.

Przyciski Tuk-tuk, pojawił się numer

Pojawił się głos. Doomki go

O moim sercu, Mój umiłowany

Zabierz telefon! Amen

Zawiąż ciasną pętlę w potrójny węzeł. Wiązanie każdego węzła należy powtórzyć spisek . Trzymaj torbę blisko siebie jako talizman.

Konspiracja, by zadzwonić do ukochanej osoby na rosnącym księżycu

Najlepiej jest odprawić rytuał w piątek przed snem po północy. Zrób zdjęcie wybranego i załóż je do telefonu, związaj wszystkie razem biurokracją. Jeśli nie ma obrazu, a następnie bandażujesz telefon, powinieneś przedstawić obraz ukochanego mężczyzny. Następnie przeczytaj poniższy wątek przez telefon:

"W nocy dziewica wyszła na czerwono i wiatr zawołał jej asystentkę: Och, ty, wiatr, służ mi wiernie, przynieś moje myśli i sny do twojej ukochanej. Zobaczy we śnie dziewczynę, znudzoną, zatoskuet. Mój głos będzie mu potrzebny jak woda i będzie chciał go usłyszeć. A ty, wiatr, szepnij mu do ucha, że ​​musisz zadzwonić do dziewczyny, umieścić swój obraz pod swoimi rzęsami i zapisać go w pamięci, ale kiedy się obudzisz, nie będziesz już więcej myślał, ale zadzwonią do mnie, jakby zaczarowany, i jak przez eliksir.