Od czasów starożytnych ludzie używali świąt kościelnych do różnych rytuałów, które są bardziej związane z pogańskimi tradycjami. W piggy bank ludzi jest ogromna liczba rytuałów, które pomogą wprowadzić poprawki w różnych dziedzinach życia.

Rytuały do ​​Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny

Uważa się, że ten niebiański festiwal otwiera niebiosa, więc wszystkie prośby wysłane do wyższych mocarstw zostaną wysłuchane. Ludowe rytuały zwiastowania obejmują przestrzeganie wielu zasad:

 1. Ważne jest, aby nikt nie wiedział o użyciu magii, w przeciwnym razie rytuały nie będą.
 2. Aby pragnął stać się prawdziwym, trzeba wierzyć w działanie rytuałów i ich moc.
 3. Konieczne jest stworzenie odpowiednich warunków przez odłączenie wszystkich urządzeń elektrycznych, aby nie rozpraszały i nie powodowały zbicia energii.
 4. Rytuały zwiastowania można powtarzać co roku, wzmacniając efekt poprzedniego.
 5. Koniecznie przestrzegaj wszystkich niuansów rytuałów i nie zmieniaj słów w konspiracjach.

Rytuały zwiastowania o dobrobycie

Aby przeprowadzić rytuał w celu przyciągnięcia przepływu materiałów, musisz przygotować się na trzy dni przed świętem. Jeśli zarobki są dostarczane przez męża, kobieta pilnuje go. Obrzęd bogactwa dla Zwiastowania odbywa się według następującego schematu:

 1. Weź kawałek białej masy o kwadratowym kształcie, nić czerwonego koloru i liść koniczyny, który jest jednym z głównych symboli monetarnych. Nadal potrzebują liści dębu, które ucieleśniają pewność siebie i siłę oraz srebrne piołun - symbol zdrowia.
 2. Wszystkie rośliny wkładają serwetkę, zbierają końce i wiążą je sznurkiem, dzięki czemu powstaje torba. Ważne jest, aby zrobić trzy węzły.
 3. Gotowy amulet należy umieścić w poszewce na poduszkę. Przy zmianie pościeli należy sprawdzić stan torby. Jeśli stał się żółty i stracił zapach, oznacza to, że wykonał swoją pracę i musi zostać spalony na zewnątrz domu.
rytuały zwiastowania

Rytuały do ​​Zwiastowania do małżeństwa

Wielu z płci pięknej doświadcza tego, że przez długi czas nie może zorganizować życia osobistego i przejść pod koronę. Nie rozpaczajcie, ponieważ istnieją rytuały kobiece na Zwiastowanie, które mogą zmienić sytuację na lepsze. Aby wyjść za mąż w najbliższej przyszłości, postępuj zgodnie z tą instrukcją:

 1. Weź garść pszenicy, która nie powinna być obrana.
 2. Wraz z nią musisz udać się na nabożeństwo, podczas którego ziarna są przyciśnięte do klatki piersiowej. Wracając do domu, nie należy z nikim rozmawiać.
 3. Domy zboża należy wylać na progu, mówiąc o specjalnej konspiracji.
 4. Pszenica powinna pozostać tam przez tydzień, a następnie powinna być sadzona w zwykłej doniczce i okresowo podlewana.
 5. Zwiastowanie ceremonia małżeństwa wskazuje, że sytuacja w jego życiu osobistym zmieni się wraz z pojawieniem się kiełków.
ceremonie zwiastowania małżeństwa

Rytuały Zwiastowania Miłości

Samotne dziewczyny mogą używać prostego rytuału, aby stać się bardziej atrakcyjnym dla mężczyzn i zwiększyć swoje szanse na spotkanie z przyzwoitą osobą. Obrzędy Zwiastowania są bardzo proste i dla jednego z nich konieczne jest wykonanie szeregu czynności:

 1. Rano po przebudzeniu umyj się w trzech wodach. Pierwszy - niezamieszkany z kranu, czyli zanim nikt go nie otworzy. W drugim musisz dodać olej różany, a trzeci płyn - woda święcona . Wytarcie powinno być rąbkiem własnej koszuli.
 2. Aby kontynuować ceremonię Zwiastowania, należy założyć czerwoną bieliznę, zrobić łatwy makijaż i fryzurę i wyjść na zewnątrz do południa koniecznie z lewą stopą.
 3. Konieczne jest wzięcie gałązki z dowolnego drzewa, na którym pojawiła się nerka. Powinna dotknąć kochającej pary, która ściska lub całuje. Oddział powinien być umieszczony w domu, a gdy nerki zostaną rozwiązane, sytuacja w ich życiu osobistym się zmieni.

Rytuały dotyczące poczęcia dziecka podczas Zwiastowania

Ponieważ Matka Boża jest główną matką wierzących ludzi, którzy dali Zbawicielowi świat, Zwiastowanie jest idealnym czasem do rytuałów pomyślnego poczęcia. Zaleca się, abyś udał się do świątyni i wyznał, aby oczyścić się z możliwego negatywu.

 1. Rytuały zwiastujące ciążę należy przeprowadzić po wstępnym przygotowaniu, a dla przedstawionego rytuału konieczne jest wykupienie białego gołębia dzień wcześniej. Ptak musi zostać w domu w nocy.
 2. Powinien być adresowany z prośbą o przekazanie wyższym mocarstwom pragnienia posiadania dziecka. Możesz również napisać notatkę wskazującą płeć, kolor oczu, charakter i inne cechy przyszłości dziecka.
 3. Wczesnym rankiem gołębica powinna zostać wypuszczona w niebo, umieszczając nutę w dziobie.
 4. Następnie musisz wyjść na zewnątrz i spróbować znaleźć ciężarnego kota, który powinieneś poklepać, a następnie trzymać rękę i własny żołądek.

Rytuały w Zwiastowaniu zdrowia

Istnieją rytuały mające na celu pozbycie się istniejących chorób i poprawę ogólnego samopoczucia. Magiczne rytuały Zwiastowania mają ogromną moc, więc z ich pomocą możesz pomóc nie tylko sobie, ale także bliskim ludziom.

 1. Potrzebujemy wody w przeddzień i pójdziemy z nią do kościoła na poranne nabożeństwo. Potem idź do domu, koniecznie dając jałmużnę trzem potrzebującym ludziom.
 2. W domu weź prysznic, aby usunąć negatyw, a następnie nalej sobie wody Zwiastowania.
 3. Potem trzeba naładować pozytywną energię, można to zrobić na różne sposoby, na przykład oglądając komedię, robiąc ulubione rzeczy, idąc na spacer i tak dalej.

Rytuały zwiastowania dotyczące dobrobytu i zatrudnienia

Aby poprawić swoją sytuację finansową, znaleźć dobrą pracę i rozwiązać inne problemy, bez powodzenia nie możesz tego zrobić. W tym celu konieczne jest poznanie rytuałów związanych z Zwiastowaniem, a jeden z najbardziej skutecznych polega na przygotowaniu specjalnej soli Zwiastowania. Rano o świcie weź paczkę zwykłej soli kuchennej i wlej ją do płóciennej torby. Umieścić w rozgrzanym piekarniku na około 10 minut. Gotową sól można używać do gotowania i używać w rytuałach, aby usunąć zepsucie i oczyścić pomieszczenie.

rytuały błogosławieństwa dla dobrobytu

Rytuały Pokoju w Rodzinie w Zwiastowaniu

Wiele par po kilku latach wspólnego życia traci wzajemne zrozumienie, regularnie się kłóci i mierzy się z innymi problemami. Często takie negatywne zmiany prowadzą do rozpadu rodzin. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto wiedzieć, które ceremonie zwiastowania pomogą przywrócić pokój i miłość małżonkom. Prezentowany rytuał był używany w Rosji w czasach starożytnych:

 1. Przygotuj kilka nieobranych ziaren pszenicy, które należy umieścić w przygotowanym dla małżonka obiedzie. Aby rytuał Zwiastowania Dobrego Dobrego działał, ziarna są ważne dla wstępnego mycia i rozmowy. Opowiedz mu o swoich problemach i doświadczeniach. Po tym spuścić wodę, usuwając w ten sposób wszystkie negatywne.
 2. Ponownie wylej ziarnka wody i powiedz im dobre słowa. Powiedz mi na przykład, dlaczego kochasz swojego małżonka, co chcesz osiągnąć w związku i wyrazić swoje pragnienia.
 3. Nie jest konieczne, aby małżonek zjadł ziarna, ponieważ wystarczy, że naładowały naczynia swoją pozytywną energią. Ziarno powinno być obecne w naczyniu, gdy jedzenie jest podawane na stole.

Rytuał Zwiastowania, aby spełnić pragnienie

W tym wielkim chrześcijańskim święcie każda osoba ma możliwość odwołania się do Wyższych Mocy z prośbą o spełnienie ich marzeń. Ważne jest, aby nie miał złego zamiaru i był poważny, w przeciwnym razie można uzyskać przeciwny skutek. Dowiedzenie się, jakie rytuały można wykonać dla Zwiastowania, warto wspomnieć o rytuale, który pomaga spełnić pragnienie. Uważa się, że w tym dniu ziemia schodzi Archanioł Gabriel i słyszy prośby wszystkich wierzących ludzi.

 1. Święte obrzędy Zwiastowania muszą być wykonywane krzyżem ciała. Przeprowadzenie rytuału następuje o świcie.
 2. Wyjdź na ulicę i zmierz się na wschód. Trzy razy krzyżuj się i opowiedz o specjalnym spisku.
obrzęd błogosławieństwa

Rytuały dla handlu w Zwiastowaniu

Wiele rytuałów ma na celu poprawę stanu rzeczy w biznesie, rozwiązywanie problemów i przyciąganie nowych klientów. Rytuały Zwiastowania do handlu w sklepie mogą być przeprowadzane zarówno przez właścicieli jak i sprzedawców. Prezentowany rytuał jest ważny tylko jeden raz i zapewnia przyciągnięcie uwagi do towarów lub pomaga uzyskać korzyści z transakcji. O świcie zapal świecę kościelną i przeczytaj dziewięciokrotną spiskę nad łyżeczką cukru. Włóż do małej torby i schowaj w ladzie, aby przyciągnąć klientów.

rytuały handlu dla Zwiastowania