Przez stulecia ludzie uciekali się do pomocy magicznego koła cielesnego, aby osiągnąć pożądany cel, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Spośród wszystkich sił pozaziemskich magia Voodoo jest uważana za najpotężniejszą i najbardziej skuteczną, dlatego zaleca się jej bardzo ostrożnie.

Religia Voodoo

Obsesja na punkcie Voodoo to starożytna pogańska religia, oparta na kulturze przewodników duchowych, przyrody, żywiołów i drzew. Magia Voodoo charakteryzuje się także pewnym totemizmem. Na podstawie powyższego można zrozumieć, że ta religia nie jest tak straszna, jak to mówią. Pod pewnymi względami przypomina nawet wyznanie starożytnych Słowian, którzy również oddawali cześć bóstwu, naturze i żywiołom.

W chwili obecnej istnieje ogromna liczba prądów magii Voodoo, które praktykują niezależne kierunki, a wśród nich są ofiary, zarówno zwierzęce, jak i ludzkie. Każdy z kierunków tej religii ma swoją własną charakterystykę, i nie wszyscy ludzie, którzy oferują usługi takiego planu, są świadomi tego, jak ten lub ten rytuał powinien wyglądać tak, aby wynik końcowy zbiegł się z życzeniami klienta.

Jak wygląda lalka Voodoo?

W umysłach większości z nas usiadł obraz magicznego przedmiotu, który, łagodnie mówiąc, ma nieprzyjemny wygląd. Przerażająca lalka Voodoo prześladuje nas z horrorów, które odsłaniają te małe szmaciane stwory z pewnymi potworami niosącymi gwałtowne siły. Ale w żadnym wypadku tak nie jest. Takie lalki są używane nie tylko do tworzenia psuć lub innych okrucieństw, jak wielu ludzi jest przyzwyczajonych do myślenia. Na przykład lalki przyciągające strumień finansowy mogą mieć całkiem ładny wygląd.

magia voodoo4

Tak, większość tych magicznych rzeczy ma niezręczny wygląd i brzydkie grymasy. Wynika to z faktu, że ludzie nie inwestują w wytwarzanie takich magicznych przedmiotów, bez duszy, bez pozytywnych emocji. W związku z tym są one uzyskiwane, że tak powiem, "w pośpiechu". I nie ma sensu tworzyć produktu z wielką pieczołowitością, jeśli na przykład lalka Voodoo została stworzona, aby pozbyć się złych sąsiadów, którzy już zabierają swój osobisty czas na wyjaśnienie związku.

Lalka Voodoo własnymi rękami w domu

Wcześniej magowie i czarownicy zajmowali się wyłącznie wytwarzaniem takich magicznych atrybutów, które zostały obdarzone specjalną mocą. W chwili obecnej lalki Voodoo wytwarzane są własnymi rękami i nie ma żadnego znaczenia, czy dana osoba ma magiczne zdolności, czy też nie, i że obiekt rzeczywiście okazał się magiczny i nie zaszkodził jego właścicielowi (i to może być), konieczne jest, aby był on poprawny.

Instrukcja krok po kroku do tworzenia lalki Voodoo:

 1. Bierzemy dwa drewniane patyczki i łączymy je w formie krzyża, używając do tego grubych nici. Tak więc nasz przyszły produkt będzie na zewnątrz przypominał sylwetkę lalki. Główny warunek - musisz odciąć gałązki własnymi rękami na dwa lub trzy dni przed wyprodukowaniem atrybutu.
 2. magiczny voodoo1
 3. Następnym krokiem jest przywiązanie lalki za pomocą cięć materiałowych. To da objętość produktu. Jako wypełnienie pnia można użyć zbóż. Ponadto, przy pomocy roślin strączkowych, można wyznaczyć oczy i charakterystyczne cechy osoby, dla której wykonana jest ta lalka.
 4. magia voodoo2

Jeśli chcesz, aby lalka okazała się bardzo silna i pomoże ci osiągnąć cel, możesz użyć materiału biologicznego osoby, której atrybut magii został stworzony. Mogą to być paznokcie, włosy, rzęsy, a nawet krew, które są ukryte wewnątrz produktu. Następnie musisz podać imię tej lalki: "Twoje imię brzmi" Imię mężczyzny ", z tą lalką jesteś teraz całą. Co jest z tym, to z tobą. Niech będzie tak, jak tego chcę ".

To w rzeczywistości i cały proces tworzenia lalki Voodoo. Pamiętaj, że nie ma znaczenia, które materiały wykorzystujesz do ich stworzenia - drogie lub tanie. Najważniejsze, z jakimi myślami i uczuciami to się dzieje. W głowie musi być jasność jasne zrozumienie, dlaczego taki magiczny atrybut jest tworzony. Ważne jest, aby zwizualizować osobę przed sobą, której prototyp został przeniesiony na lalkę.

Magic Voodoo - praktyka rytuałów i zaklęć

Dla wielu z nas ta religia jest złym czarem, ale w żadnym wypadku tak nie jest. Czarna magia Voodoo jest tylko częścią całego kierunku. Sama wiara religijna Voodoo opiera się na nieszkodliwości wobec człowieka i ma na celu pomóc wierzącemu w tym bóstwie uzyskać tylko korzyści, nie obrażając nikogo z zewnątrz.

Magia Voodoo przyciągająca pieniądze

Wielu stara się o dobre samopoczucie finansowe na różne sposoby. Ktoś ciężko pracuje, bo to nie jest cel w życiu, ale ktoś w tym pomaga lalce Voodoo przyciągać pieniądze. Takie magiczne cechy, jak również wszelkie inne pogańskie przedmioty lub amulety zbieraj pieniądze działa tylko wtedy, gdy robisz je zgodnie ze wszystkimi zasadami.

Aby stworzyć taką lalkę potrzebujesz następujących rzeczy:

 • dwie gałęzie skręcone własnymi rękami;
 • gęste nitki złotego koloru;
 • monety o jednakowej wartości - 13 sztuk;
 • olejek goździkowy;
 • tkanina fioletowa lub zielona (tylko naturalna);
 • skarbonka (najlepiej wykonana z gliny lub dowolnego innego naturalnego materiału).

Wytwarzanie:

 1. Łączymy dwie gałęzie z nitkami poprzecznie.
 2. Rzucając palec w olejek goździkowy, wkładamy każdą monetę i kładziemy na szmatkę.
 3. łączymy materiał w formie woreczka, aby monety pozostały wewnątrz i nie wypadały. Napraw wątek z gwintem.
 4. Ubieramy lalkę, owijając ją szmatką i mocując ją tymi samymi nitkami. Zapinamy worek pieniędzy na bagażnik lalki.
 5. Wkładamy lalkę do skarbonki lub przywiązujemy do niej (z powodu braku dużej dziury), wypowiadając w tym czasie następujące słowa: "O bogowie, słuchajcie mnie! Oferuję ci moje pachnące skarby. Odbierz mi hojną monetę, daj złoto nieopowiedzianym. Niech bogactwa pójdą do mnie niezliczone i góry złota! "
magia voodoo3

Zaklęcie miłosne dla lalki Voodoo

Wiele dziewcząt ucieka się do używania tych magicznych akcesoriów, aby przyciągnąć uwagę i serce kochanka. Lalka Voodoo dla miłości wykonana jest zgodnie ze schematem wskazanym powyżej (gdzie użyto materiału biologicznego). W takim przypadku konieczne jest uzyskanie włosów, rzęs, paznokci, krwi lub śliny osoby, którą chcemy urzeczeni. Jak tylko lalka się skończy i zostanie podane imię wybranej osoby, trzeba przebić palec, zanim pojawi się kropla krwi i dotknie serca lalki, trzykrotnie wypowiadając te słowa: "Umiłowani, bądźcie moją na zawsze!" .

Lalka Voodoo na szczęście

W dzisiejszych czasach wielu ludzi, aby przyciągnąć szczęście, tworzy różnego rodzaju atrybuty, wykorzystując w tym celu magię Voodoo. Może być jak lalki wypchane werbeną, suche kwiaty rumianku z aromatyczną miętą i wiciokrzewem, a także monety lub wisiorki. Ci, którzy pytają, jak pozbyć się magii Voodoo najprawdopodobniej nie wiedzą, że dzięki tej tajemnej wiedzy można nie tylko wykonywać straszne rytuały, nazywając zło na wrogach.

Lalka Voodoo do utraty wagi

Dla tych, którzy chcą pozbyć się nadwagi, możesz spróbować zrobić to za pomocą specjalnego rytuału. Potężna magia Voodoo polega na produkcji lalek z wosku, które z wyglądu przypomną temu, kto przewodzi rytuałowi. Czytanie wątku nieparzystą liczbę razy: "Kiedy usuwam wosk, niech moje dodatkowe funty zostaną usunięte na zawsze!" , Stopniowo przynieś sylwetkę figury do pożądanego rezultatu.

Turn of Voodoo na przeciwniku

Magia takiego planu może być również w walce z obsesyjnymi rywalami. Spisek Voodoo pomoże szybko i "bezboleśnie" pozbyć się kochanki jej męża lub po prostu od dziewczyny, która udaje, że jest wybrana. Będzie to wymagało materiału biologicznego rywala, który musi zostać położony na podstawie lalki. Trzynaście razy będą wymawiane następujące słowa, wiążąc oczy lalki: "Odmijam waszej duszy i serca mego umiłowanego (imię wybranego). Jak twoje oczy są związane, więc pozwól mu odejść, a nie zobaczysz go ponownie! "

magia voodoo5

Jak pozbyć się magii Voodoo?

Najprostszym sposobem, aby uchronić się przed negatywnymi skutkami magii Voodoo, nigdy nie jest z tym bałagan. Jeśli już spotkałeś się z tą siłą, najprawdopodobniej będziesz potrzebował ochrony przed Voodoo, aby móc przeprowadzić obrzęd bez bólu i pozbyć się samego atrybutu. Doświadczeni magicy i czarodzieje radzą krętym lalkom, które przeszły już rytuał w biały nieużywany materiał, po czym muszą zostać pochowane pod samotnym drzewem w miejscu, gdzie nikt ich nie znajdzie.

Dlaczego magia Voodoo jest niebezpieczna?

Absolutnie wszystkie magiczne rytuały i przedmioty mogą wyrządzić szkodę, jeśli zostaną wykonane niepoprawnie. Na przykład lalka Voodoo - konsekwencje niewłaściwego wytwarzania mogą być bardzo różne, począwszy od łagodnych chorób, a skończywszy na komplikacji losu. W tym drugim przypadku możesz stracić wszystkie życiowe korzyści: szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie itd. I ważne jest, aby pamiętać, że jeśli zrobisz wszystko zgodnie z zasadami, żaden rytuał nie będzie miał opozycji.