Obchody Nowego Roku i wszystko, co z tym związane, wiąże się z magią magii, dlatego to święto jest ściśle związane z wieloma rytuały i rytuały: kolędy, wróżby na książki i świece - wszystko to robi się, aby przyciągnąć do domu szczęście, miłość, szczęście i materialne bogactwo. Dlatego nie warto marnować czasu, a gdy jest taka możliwość, biegnij, aby spełnić swoje pragnienia.

Rytuały na Nowy Rok z miłości

W ostatnim dniu kończącego się roku musisz udać się do drzewa miejskiego, zabierając ze sobą upragniony kawałek jasnoczerwonego papieru i dziurkacza. Na arkuszu wcześniej piórem lub długopisem, konieczne jest podanie opisu zamierzonego. Wszelkie szczegóły mają znaczenie, takie jak waga, wzrost, kolor oczu, poziom dochodów itp. Pomoże to wysłać właściwą wiadomość do Wszechświata. Na choinkę, za pomocą dziurkacza, liść ten powinien zostać przekształcony w konfetti i rzucony na niego świątecznie udekorowane drzewo. Bardzo ważne jest, aby robić to w dobrym nastroju - z futerkiem, dowcipami i dowcipami.

Rytuały na Nowy Rok, aby przyciągnąć pieniądze

Pierwszą osobą, która może w tym pomóc, może być bohater święta - świerk. Przebieranie go za zabawkę polega na użyciu kilku banknotów, które przyciągną do domu bogactwo. A w dolnej szufladzie lodówki 31 grudnia musisz włożyć torbę z monetami i nie zdejmować jej stamtąd do 12 stycznia. Aby spędzić cały rok w dobrobycie i nie zdawać sobie sprawy z potrzeby, zaleca się, aby nawet podczas zegarka bańki monetę jakiejkolwiek wartości nie wymknęło się spod kontroli, a aby zwiększyć efekt, należy ją rzucić bezpośrednio do szklanki i wypić jej zawartość jednym haustem i do dołu.

rytuały i rytuały na nowy rok

Inne obrzędy i rytuały na Nowy Rok

Jeśli zabawka wypadła z już ubranej choinki i jest zepsuta, nie powinieneś się denerwować, ale wykorzystaj taką wymówkę, by spełnić twoje życzenie. W momencie, gdy wszystkie fragmenty są gromadzone i wysyłane do kosza, konieczne jest spełnienie życzenia - to się spełni. A najbardziej popularnym rytuałem na Nowy Rok jest: napisać życzenie na kartce papieru, spalić ją i umieścić popiół w kieliszku szampana. Pod zegarem bili, wypij jego zawartość na dół wraz z popiołem, ale to musi być zrobione przed końcem bitwy. I usuwanie zabawek z choinki, ostatnia dekoracja do użycia jako amulet przez cały następny rok, wybierając dla niego najbardziej zaszczytne miejsce w domu.