Łyżka Zagrebushka - pamiątka używana do przyciągania pieniędzy. Dzięki niemu możesz zwiększyć własne oszczędności, poprawić stan rzeczy w pracy i biznesie, a także przyciągnąć przepływy pieniężne. Ważne jest, aby łyżka była wykonana ze srebra. Przy okazji, można kupić pamiątkę w sklepie jubilerskim, ale jest ona odpowiednia dla niektórych rytuały i zwykła łyżka.

Działka na łyżce zagrzebnej

Ponieważ łyżka służy do zbierania czegoś, dlaczego nie użyć go do zbierania pieniędzy. Aby uzyskać pożądany efekt, nawet takie niepoważne rytuały należy podejść odpowiedzialnie i wierzyć w ich działanie. Kupiwszy pamiątkę, powinien mówić. Aby aktywować łyżkę-zagrebushki trzeba powiedzieć te słowa:

"Co było przeszkodą dla szczęścia, całkowicie odpuszczam, grabi mnie szczęście i pieniądze."

Jest inna fabuła i wygląda to tak:

"Miałem srebrną łyżeczkę, a dla denezheka była to łyżka,

Kto będzie z nią przyjacielem, nie będzie bolało,

Będzie żył w dobrobycie i pieniądzach w równowadze.

Jestem w domu - i pieniądze dla mnie! "

Ponieważ łyżka talizmanu ma miniaturowy rozmiar, może z łatwością zmieścić się w portfelu. Można go umieścić w przegródce na banknoty lub w kieszeni na karty kredytowe.

Magia srebrnych łyżek

Łyżka Zagrebushka jest używana jako talizman pieniężny, ale zwykłe sztućce wykonane z metali szlachetnych mogą być używane do innych rytuałów. Dzięki takiej łyżce możesz poprawić swoje zdrowie i oczyścić swój dom złej energii. Dawno temu ludzie wierzyli, że srebro ma właściwości magiczne i może leczyć, a także chronić przed uszkodzeniami i innymi negatywnymi wpływami.

Odnośnie łyżki jest informacja, że ​​jest ona obdarzona pewnym związkiem z osobą. Podczas jedzenia sztućce przesyłają pewne informacje do pola energetycznego.

Istnieje rytuał, który pozwala na ładowanie łyżką srebra, w leczeniu wielu chorób. Weź pojemnik, wlej do niego wodę i włóż srebrną łyżeczkę. O świcie dajcie chorym trzy łyżki tej wody. Wieczorem rozpylaj płyn od góry do dołu naładowanym płynem. Taki rytuał pomoże poprawić energię ciała, co sprzyja gojeniu.

Następny rytuał pomoże zrobić srebrny talizman srebrnej łyżeczki, by przyciągnąć różne korzyści. Weź sztućce i dokładnie je wyczyść. Aby to zrobić, możesz użyć amoniaku, proszku dentystycznego i innych środków. Powinno wyglądać jak nowe. Następnie opłucz łyżkę w siedmiu wodach i dokładnie wysusz. Weź mały kawałek czerwonego sukna, zawiń w niego łyżkę i przeczytaj działkę:

"Dla siedmiu mórz, dla siedmiu lasów,

Jest to góra wysoka i stroma.

Działki dla bogactwa i spełnienia ...

Nie wspinaj się.

W górach mieszka kowal.

Praca w dzień iw nocy.

Tak, nie męczy się, ale nie narzeka.

Wykuwa kuźnię, nie podkowy i bit,

I ludzkie szczęście,

Każdy dostał.

Tak, nikt nie był nieszczęśliwy.

Jeśli trafi, będzie rodzina silna i modelująca.

Dwa uderzą - będzie dom - pełna miska.

I trzy uderzą - będzie dobrobyt w pieniądzach.

Poproszę smitha niewiele.

Pomóż mi, dobrze zrobiony kowal,

Miałem srebrną łyżeczkę

I stanie się łyżką za pieniądze,

łyżka zabrebushka pamiątka za pieniądze

Kto będzie z nią jadł,

On nie będzie żałował,

Będzie żył w dobrobycie

A pieniądze w bilansie.

Na wieki wieków.

Twarde, moje słowo, nie ma innego!

Kluczem jest. Zamek. Język. Amen. "

Następnie rozłóż łyżkę i połóż ją na inne sztućce, aby członkowie rodziny mogli ją poczuć magia . Nawiasem mówiąc, czerwona tkanina użyta w rytuale może być użyta jako hals.