Nowy Rok to okres magii, magii i spełnienia życzeń. Nie bez powodu przez dziesięciolecia istniały nowojorskie spiski, wszelkiego rodzaju rytuały bogactwa, przyciągania pieniędzy, dobrego zdrowia, sukcesu i innych rzeczy. Aby móc działać, ważne jest, aby pamiętać pewne niuanse.

Noworoczny rytuał pieniądza

  1. W żadnym wypadku nie można spotkać Nowego Roku z pustymi kieszeniami. Muszą być wypełnione słodyczami, orzechami, a nawet monetami.
  2. Sylwester obchodzony jest w nowych ubraniach, aw pierwszym tygodniu stycznia ważne jest, aby nosić wszystkie najpiękniejsze i najlepiej nowe ubrania. Ponadto przydatne jest noszenie biżuterii, symbolizującej a bogactwo i bogactwo.
  3. A ten noworoczny spisek można zrobić na Boże Narodzenie. Jak tylko pierwsza gwiazda pojawi się na niebie, w domu trzeba zgasić cały świat, a przy każdym oknie zapalić świece. W oknie wychodzącym na wschód wstajemy i czytamy: "Chwała Najwyższemu! Aniołowie chwalą! W końcu narodził się Chrystus i świat się radował. Chwała Boga na wieki stoi i nie pęka, ale srebrne pieniądze są mi dodane! Amen . "
  4. Na świątecznym stole powinno być 12 potraw. Wszyscy oni uosabiają bogactwo, bogactwo i bogactwo.
  5. Zarówno w sylwestra, jak i od 1 stycznia do 14 stycznia, trzeba szeptać trzy razy, aby uzyskać jedzenie i napoje: "Panie, ratuj mnie, (imię)! Panie, pomóż mi, (imię)! Panie, pozwól mi (imię), przeżyć przyszły rok w dobrobycie i zdrowiu. Amen . " Nie zapomnijcie ochrzcić się trzykrotnie, kiedy wypowiadacie te słowa i jedzenie raz.
  6. Skuteczny rytuał na Nowy rok aby przyciągnąć bogactwo, rozważa się następujące: ozdabiamy choinkę banknotami, a pod nią nie zapomnimy włożyć garści monet, które z pewnością przyciągną bogactwo w nowym roku.