Generalnie trudno jest wyobrazić sobie osobę bez snu. Ktoś pracuje, aby zrealizować to całe życie, a ktoś nigdy nie realizuje swoich planów. Aby pomóc sobie i przybliżyć swoje marzenie, możesz poprosić o pomoc wyższe siły.

Najsilniejszy spisek i chęć spełnienia

Na początku warto zauważyć, że do rytuałów należy podejść tylko z całkowitą pewnością siebie w wyniku. Aby wykonać wszystko, czego potrzebujesz w miłej atmosferze. Ważne jest, aby się zrelaksować, pozbyć się obcych myśli i skoncentrować się wyłącznie na pożądaniu. Musimy zamknąć oczy, wizualizować to, co zostało poczęte i wziąć czystą chustkę do nosa, ale to nie powinno być nowe. Potem trzy razy, aby powiedzieć głośno, ściskać chusteczkę w dłoniach i wypowiadać spisek:

"Wielki duch Pańskiej pomocy zostanie spełniony pragnienie mój cenny, bo Ojciec Niebieski pomaga tym, którzy proszą o jego pomoc. Moja pomoc przybędzie w sposób, którego nie znam, w rzeczywistości moje pragnienie się rozwinie, zdobędzie ścieżkę zdarzeń do realizacji. Duch Święty otrzyma sługę Boga (imię), o co proszę. Poproszę o szal dla mojego pragnienia, poprosię Boga o niego i poczekam na egzekucję. Amen. Amen. Amen. "

Następnie musisz zawiązać węzeł chusteczkowy i włożyć go do kieszeni lub torby. Zasadniczo przedmiot ten można uznać za talizman, który zawsze powinien znajdować się w pobliżu, zanim spełni się pragnienie.

Najsilniejszy spisek i obrzęd handlu oraz spełnienie pragnienia

Aby wykonać rytuał, potrzebujesz monety, wystarczy pięty. Rano po przebudzeniu weź go do ręki i podnieś tak, aby padało światło słoneczne. Zacznij od szeptania, aby przeczytać fabułę, stopniowo zwiększając głośność:

"Trzy świty wzrosły. Jeden jest jasno-czerwony, pali się światłem, srebrzy się nad ranem. Tutaj jest druga - złota, najczystsza - jak strużka, świeci, ogrzewa ciepło duszy, a ze szczęścia, pociesza cię złotem. Oto trzecia suka - jest ciemno, jak czarna woda, jak zimna, zimna noc. Tak, te trzy świty zbiegną się w jeden strumień, będą wchodzić w mróz z ciepłem, podpalać i zamieniać się w szczęście. "

Powtórz te słowa trzy razy. Następnie monetę można uznać za potężną amulet które powinny być przechowywane przez całe życie.

Spisek, by spełnić życzenie na Czerwonym Wzgórzu

Nasi przodkowie wierzyli, że ten dzień ma specjalną energię, więc rytuały organizowane podczas uczty będą szczególnie skuteczne. Aby wziąć udział w rytuale, należy wziąć ikonę "Boże litość", którą można kupić na ławkach kościelnych i na basenie z wodą. Przytrzymaj ikonę nad umywalką i trzy razy najsilniejszy spisek i obrzęd handlowy oraz spełnienie życzeń wlać płyn. Następnie opowiedz fabułę o pragnieniu Czerwonego Wzgórza:

"Jezus Chrystus przyszedł z nieba,

Przenoszenie świętego cudownego krzyża.

Uzdrawiał chorych, pomagał biednym,

Wigilia i honor.

O Boże O Boże Pomóż mi.

Czyńcie ze względu na Chrystusa dla mnie (tutaj musicie powiedzieć swoją prośbę lub pragnienie).

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Teraz, zawsze i na zawsze. Amen. "

Następnie należy zmyć wodę wodą i wlać ją pod drzewo.