Nowy Rok dla większości ludzi jest najbardziej wyczekiwanym i magicznym świętem i, oczywiście, wielu wierzy, że najbardziej intymne sny i pragnienia zawarte w tej magicznej nocy na pewno się spełnią. Od starożytności w sylwestra ludzie używali różnych rytuałów i spiski dla spełnienia pragnień.

Noworoczne rytuały z pożądaniem

Wielu ludzi wierzy, że nawet najprostszy rytuał może się spełnić, więc pomyślcie o niektórych noworocznych rytuałach, które pomogą w realizacji tajemnicy.

Spędzić jedną z najstarszych rytuały Na życzenie przygotuj kartkę papieru, zapałki i długopis, bo na tę ceremonię również potrzebujesz szampana, ale na pewno będzie na twoim noworocznym stole. Tak więc, pod zegarem bicie, napisz życzenie na kawałku papieru, a następnie szybko złożyć kawałek i spalić. Popiół nalewa się do szklanki z szampanem i łykiem do picia, myśląc o tym, co napisałeś.

Istnieje również silna spisek, aby spełnić życzenie w nowym roku, podczas bana należy nie tylko go wymawiać, ale także pisać na papierze, który następnie trzeba zwinąć, związać czerwoną nicią i ukryć. Oto te magiczne słowa: "Nadejdzie poranna błyskawica, powodzenia dla mnie, dobra dla domu, i tak przez cały rok. A kłopoty w moim domu nie zadziałają. Będę żył, będę pracował, modlę się do Pana Boga ".

Cóż, konspiracje na nowy rok z pieniędzmi pomogą poprawić twoją sytuację finansową. Na przykład 1 stycznia przejdź do sklepu, a pierwszy, otrzymany za zmianę, umieść go w glinianym garnku i schowaj w zacisznym miejscu. Każdej nocy rosnącego księżyca sięgaj po doniczkę i wypowiadaj słowa nad nią: "Gdy miesiąc na nocnym niebie rośnie, moje pieniądze rosną. Gdy nadejdzie miesiąc na nocnym niebie, pojawią się pieniądze w moich kieszeniach. Amen . " W nowiu musisz pogrzebać garnek i nikt nie powinien o tym wiedzieć.