Pomimo faktu, że wielu uważa, że ​​zaklęcie miłości jest stosunkowo "nieszkodliwe", należy mieć świadomość, że każde zaklęcie miłosne to magia i czarna magia. Pomyśl: nie ma innych sposobów na osiągnięcie seksualnego przywiązania pożądanej osoby. Jeśli nie, ale naprawdę chcesz, to następny materiał jest dla ciebie.

Rodzaje czarów seksualnych

Istnieje wiele rodzajów miłości zaklęcie na płeć, ale w ogóle, można je podzielić na dwie kategorie:

  1. Więź seksualna. Wróżbiarka tego rodzaju niezależnego zaklęcia seksualnego jest zalecana nawet dla zamężnych kobiet jako zapobieganie lub "leczenie" w przypadku małżonek schłodził się do ciebie w łóżku . Więź seksualna jest raczej krótkim zaklęciem miłości (maksymalnie przez rok), które można w razie potrzeby rozszerzyć. Jego działanie powoduje, że silne pragnienie seksualne jest cenniejsze, ale nie wyklucza możliwości obcowania z innymi partnerami.
  2. Egillet jest potężnym narzędziem, które w rzeczywistości sprawia, że ​​mężczyzna jest bezsilny w relacjach z innymi kobietami. Tego rodzaju zaklęcie miłości seksualnej jest niebezpieczne, ponieważ zagraża zmianom w zachowaniu mężczyzny - z agresją lub apatia . Zwiększa skłonność do alkoholizmu lub narkomanii.

Wizualizacja

Zacznijmy od metody, która w rzeczywistości nie jest zaklęciem miłosnym jako takim, ale ma również swoje działanie. Chodzi o wizualizację. Przedstaw szczegółowo sceny erotyczne, które chciałbyś wcielić w życie. Lepiej jest to zrobić na fotografii osoby lub nad dowolnym elementem jego ubrania.

Płeć:

Zapal świeczkę i głaszcz ją zdjęciem lub męskim ubraniem. Zrób to, skupiając się na zaczarowanym.

Przeczytaj zaklęcie:

"W morzu-okayane, na wyspie Buyan spala się kamień Alatyrów,

Świeci - nie pali się.

Więc sługa Boży (imię) płonie i świeci,

Nie przepala się

Dla mnie Sługa Boży (imię) nie zapomina o drodze.

Bądź moim słowem ciężko na wieki wieków. Amen. "

Zaklęciem miłości podczas seksu

W radzeniu sobie z pożądanym mężczyzną wyobraź sobie, jak srebrna sieć obracała się wokół jego całego ciała, jakby przywiązała go do twojej. Tym razem możesz zapomnieć o swojej przyjemności.

Uwielbiam śledzionę

Warto zauważyć, że to zaklęcie dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Główną trudnością dla kobiety jest uzyskanie biomateriału. Mogłoby to zrobić nasienie zrobione z prezerwatywy, ale najsilniejszą energią jest sperma wyekstrahowana z ciała kobiety po stosunku. Załóżmy, że wydobywasz spermę. Co dalej?

  1. Opcja 1. Po stosunku, weź używaną prezerwatywę z płynem nasiennym i umieść ją w zamrażarce. Skoncentruj się na pragnieniu (spowodowaniu seksualnego uczucia) i zwiększeniu działania możesz rzucić zaklęcie: "Podczas gdy sperma (imię) leży tutaj, (imię) nie ucieka ode mnie." Ważne jest, aby prezerwatywa została bezpiecznie schowana, ponieważ po wyjęciu jej z zamrażarki i odrzuceniu efekt zaklęcia seksualnego na nasieniu kończy się.
  2. Opcja 2. Wymieszaj trzy płyny w naczyniu ceramicznym: plemnik pożądanego mężczyzny, twoją krew i ślinę, a następnie wlej mieszaninę do kieliszka z winem lub wódką i podasz napój wybranej osobie.
  3. Opcja 3. Rozprowadź nasienie na chlebie, mówiąc: "jak nie możesz bez nasienia, więc nie możesz bez niego zaklęcie miłości podczas seksu ja. " Najważniejsze: wymyślić sposób, w jaki człowiek może spróbować tej wyśmienitej "kanapki".

Podstawowe zasady duchów seksualnych:

  • zaklęcie miłosne lepiej jest zrobić z rosnącym księżycem;
  • czaruj mężczyznę, wybierz męski dzień na rytuał. Jednak jeden z najlepszych dni jest nadal uważany za piątek z wschodzącym księżycem - w dniu Wenus.

Bez względu na to, w jaki sposób wybierzesz, połącz wiązania seksualne z samopoczuciem i miłością własną. Czasami jest to najlepszy sposób na zdobycie upragnionego mężczyzny. Podobnie jak pragnienie zostania po prostu dobrym kochankiem.