Wszyscy słyszeliśmy o czarnych i biała magia , że jest zło, ale dobre, to Yin i Yang. Istnieje jednak również szara magia, która ze względu na swoją niepewność jest mniej znana i mniej popularna. Chociaż wszyscy używamy szarej magii codziennie i nieświadomie.

Czym jest szara magia?

Szare magiczne spiski przestrzegają buddyjskiej zasady - nie ma dobra i nie ma zła, ponieważ osoba nie wie, co to działanie przyniesie dobre lub złe skutki w przyszłości. I na swój sposób jest to bardzo prawdziwa propozycja, ponieważ jeśli zgubiłeś swój portfel, jest to dla ciebie złe, ale dla tego, kto je znalazł, jest to wielka radość. Skoro mag powinien nazwać utratę portfela? I, co jest jeszcze trudniejsze, sam fakt jest zawsze dwulicowy - z tego jeden jest dobry, ale z drugiej jest smutek. To właśnie na tej zasadzie opiera się szara magia, kiedy mag, wypowiadając zaklęcie, robi to bez zamiaru tworzenia dobra lub zła, ale po prostu wykonuje swoją pracę, ponieważ tylko Kosmos wie, co z tego wyniknie w przyszłości.

Kim są szarzy magicy?

Szarzy magicy są bardzo nieliczni. Powodem jest to, że aby opanować wiedzę o szarej magii, musisz być ekspertem zarówno w czerni, jak i bieli. Jest to bardzo trudne, ponieważ, najczęściej, osoba wybiera jedną rzecz, gdy wybór moralny wchodzi w życie - "jesteście dla zła lub dla dobra". Ale szary magik jest ponad wszystko. Wierzy, że to, co jest złe dla kogoś, jest dobre dla drugiego, więc nie ma sensu bycie dręczonym przez wątpliwości.

Bez czarów

W przeciwieństwie do innych rodzajów magii, rzadko używa się szarej magii spiski , czary, magiczne różdżki. Szarzy magowie mogą działać bez słów, tylko myśli. Na przykład, kiedy biały lub czarny mag musi wyhodować drzewo, używają odpowiednich zaklęć, a gdy robi to szary mag, po prostu widzi to drzewo przed sobą, przedstawiające jego korzenie, pień, gałęzie, pąki, liście. Słyszy swój szelest i widzi, jak każdy liść kołysze się na wietrze. Potem jest drzewo, takie, jak je widział.

Ale zaklęcia i spiski są jednak w szarej magii. Oferujemy zapoznanie się z najbardziej praktycznym z nich.

Teksty spiskowe

Spisek przeciwko złym zamiarom

Nie wspaniale, urodziłem się pewnego dnia, ogrodziłem się żelazem, poszedłem do własnej matki, do mojego drogiego ojca i całej rodziny i plemienia; moja kochana rushka rozgniewała się, złamała moje kości, uszczypnęła moje ciało, tupnęła nogami, wypiła moją krew. Moje słońce jest czyste, gwiazdy są jasne, niebo jest czyste, morze jest spokojne, pola są żółte, wszyscy jesteście żółci, wszyscy stoicie cicho i łagodnie, i cicho, abyście byli cicho i cicho, i delikatna moja droga matko, drogi ojcze, cała rasa i plemię , we wszystkie dni, o każdej porze, w nocy i o północy; tak jak pszczoła w ponczu, byłaby jak kochana matka, drogi ojciec, cała rodzina i plemię wyhodowało dobre słowa dla mojej kochanej, służebnicy Bożej (imię); jak wosk płonie i topi się od ognia, tak że serce moich krewnych topi się i płonie; jak łabędź tęskni za wciągarką, tak moja rodzina i całe plemię będzie tęsknić za mną, moim ojczystym sługą Boga (imię); gdy uczeń przez cały dzień wylewa wodę, tak serce sługi i plemienia popłynie we mnie, według sługi Bożego (imienia); jak udają drzwi do futryny drzwi, tak moje słowa do krewnych i plemienia udają, przez wszystkie dni, przez wszystkie godziny, w nocy, w południe i północ.

Spisek od picia

W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, amen. Chmiel i wino odstają od sługi Bożego (imię) w ciemnych lasach, gdzie ludzie nie chodzą, a konie nie wędrują, a ptak nie lata.

W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego (dwukrotnie) chmielu i wina, idźcie do szybkiej wody, gdzie ludzie nie prowadzą; od sługi Bożego (imenirek) chmiel i wino idą do gwałtownych wiatrów, do których dociera wiatr. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, przywiązujcie się do przystojnego człowieka, który w (imię) myśli sławnie, do tego, co nie czyni dobrze, pozbądźcie się mnie na zawsze. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, amen.

szare magiczne spiski

Konspiracja do kochania wszystkich ludzi

Mów na pierścieniu lub na krzyżu, włóż go na swoje piersi lub w szaliku:

Zbierz ludzi, dobrych ludzi na uczciwą ucztę Chrystusa. Kiedy patrzą na krzyże, ale na maki, na Matkę Najświętszego Theotokosa, na innym obrazie, tak starzy ludzie, młodzi mężczyźni, stare kobiety, młode molodih, czerwone dziewczynki, małe stroje patrzą i patrzą na starego Boga; tak sługa Boży (imię) wyglądał i patrzył; więc sługa Boży (imię) wydaje się piękniejszy niż czerwone słońce, czystsze niż czyste srebro. Bądźcie moimi słowami, stanowczymi i silnymi, nierozerwalnymi na zawsze. Klucz jest w wodzie, a zamek w rękach. Amen.