Działki przeciwko złemu oku i obrażeniom zawsze popularne i wymagające nie mniej niż zaklęcie miłosne. Powodem tego są najczęściej ludzkie podejrzenia. Zaczynamy myśleć, że nagle ktoś spojrzał na nas źle, albo myślał, że coś jest nie tak. A potem wydaje się, że wszystko wypada z rąk i szczęście odwróciło się od nas. Ale jeśli te założenia są prawdziwe i nie da się uniknąć kłopotów, powinieneś posłuchać następujących informacji, które pokazują przykłady konspiracji przeciwko szkodom i złemu oku.

Skuteczne działki na wodzie

Młodzi rodzice zawsze poważnie traktują zdrowie swojego dziecka i martwią się losem dziecka, a on zawsze ma szczęście we wszystkim. W takich przypadkach możesz użyć fabuły dla dziecka przeciwko złemu oku. On ochroni twoje dziecko przed złym okiem i negatywnym wpływem. Spisek ze złego oka dziecka odbywa się podczas mycia, podczas gdy woda powinna spaść na podłogę, a jeszcze lepiej - na ziemię. Konieczne jest wymówienie:

"Od zarnitsa - woda, od dziecka - kłopoty. Od kogo pochodzi - odwróciła się. Ktokolwiek jest złośliwy, zmyje łzami ".

Ponadto należy zapalić zapałkę i wrzucić ją do wody, mówiąc:

"Ten, który wygładził i zmienił się, niech będzie wygładzony i wygładzony". A ta woda musi umyć dziecko. "

Istnieje doskonały chrześcijański spisek przeciwko złemu oku i szkody - spisek przeciwko złemu oku noworodka w formie modlitwy . Podczas tego procesu należy pozbyć się negatywnego nastroju, odjąć modlitwę do wody, a następnie wytrzeć dziecko wodą z mydłem. Tekst fabuły to:

"W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, amen. Woda jest czysta, kryształowa! Zapisz i uratuj swoje dziecko (imię dziecka) od złego spojrzenia wszystkich, od nienawidzących i zazdrosnych ludzi, od wszystkich złych. Amen, Amen, Amen! "

Kolejna mała tajemnica. Jeśli zauważysz, że ktoś zbyt pochwala twoje dziecko, musisz niepostrzeżenie opluć lewe ramię lub pokazać figi.

Istnieją różne spiski i modlitwy przeciwko złemu oku, ale wszyscy eksperci w dziedzinie ezoteryki twierdzą, że najpotężniejszym jest spisek na wodę ze złego oka.

  1. Dodaj wodę do pojemnika, rzuć szczyptę soli, zapal zapałkę. Podczas zapalania zapałki trzeba się krzyżować i modlić. Po zerwaniu płonącej części i wyrzucić ją do pojemnika z wodą. Następnie przeczytaj modlitwę 9 razy. Pod koniec rytuału płyn musi być pijany.
  2. Wlej wodę do pojemnika, dodaj trochę soli i zapal zapałkę. Krzyż, przeczytaj modlitwę 12 razy. I rozpryskuj to spisek niemowlęcia przeciwko złemu oku człowiek wody, który jest usunięty złe oko.
  3. Wrzuć trochę soli do wody, spal trzy mecze. Rzuć zapałki do wody i przeczytaj modlitwę "Ojcze nasz", a następnie przemów:

    "Nad morzem była młoda dziewczyna. Pokręciła kolorową chusteczką, Matka Boska wezwała pomoc w kłopotach. Matko Boska, przyjdź i pomóż niewolnikowi (imię), a choroba odeszła w gąszcz mrocznego lasu, gdzie księżyc nie schodzi, a słońce jest ciemne. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen . "

Powtórz wykres musi być 9 razy.

Pamiętaj, że tylko twoja wiara przyczynia się do pojawienia się tego lub tego efektu, a także jego zniknięcia. Myśl pozytywnie, nie myśl za dużo o sobie, a wszystko będzie dobrze z tobą.