Każdy z nas ma swoje własne powiązania, ale nawet najmniejszy zwyczaj jest ograniczeniem wolności. Okazuje się, że jeśli jesteś do czegoś przyzwyczajony, nie możesz już bez niego żyć. Zasada ta rozciąga się na wszystkie sfery życia.

Wiązanie seksualne to potrzeba odbierania energii danej osoby. Nie możesz bez niego, masz pilną potrzebę zobaczenia, usłyszenia, odczucia osoby, która cię związała, lub osoby, do której jesteś przywiązany. W końcu silne wiązanie seksualne nie musi być owocem. magii . Jeśli dana osoba ma mało energii (w tym przypadku seksualnej), przychodzi do tego, kto ma jej dużo.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest tak źle, a ponadto będą miały harmonijną parę. Ale przywiązanie nie jest miłością, jest rodzajem narkotyku.

Jeśli bez zagłębiania się w magię, musisz wiedzieć, jak się odłączyć od osoby, a następnie rozwinąć energię, do której jesteś przywiązany. A to oznacza, po prostu rozwinąć czakrę, odpowiedzialną za moc seksualną lub duchową.

Ale, oczywiście, możesz zwrócić się do magii ...

W jaki sposób wykonuje się wiązanie seksualne?

W magii seksualne przywiązanie mężczyzny nazywa się euguet. Po rytuale nie będzie mógł odbyć stosunku płciowego z innymi kobietami, z wyjątkiem sytuacji wiążącej klienta.

Aby przeprowadzić taki rytuał, na rosnącym Księżycu powinna zapalić się czerwona świeca. Umieść zdjęcie swojego kochanka przed sobą, wosk kroplowy od świecy na obszarze poniżej brzucha. W tym samym czasie czytamy tekst spisku.

Po lekturze połóż świecę na stole, wyobraź sobie, jak kochasz pożądanego mężczyznę. Umieść zdjęcie w kopercie i ukryj je dalej.

Runy

Więź seksualna za pomocą run nazywana jest "niewolniczym krzyżem". Aby utworzyć ten zestaw run, w pierwszych minutach po pełni księżyca, musisz wykonać nacięcie na palcu serdecznym. Krew na zdjęciu mężczyzny w polu głowy, serca i pachwiny powinna zostać narysowana runy :

  • nautiz;
  • hebe;
  • kenaz;
  • tyura;
  • vune;
  • nautiz.

Po zastosowaniu daj runom instalację - poproś o to, co chcesz. Wzór na zdjęciu musi być aktualizowany raz w tygodniu.

Egil'et seksualne wiązanie run

"Gdy wosk topi się, zamienia się w płyn,

Więc twoja atrakcja płynie i zmienia się,

Tylko dla mnie idzie.

Wosk twardnieje i twardnieje,

Więc po prostu stałeś przy mnie i byłeś silny,

Co byś chciał

Ogarnęło pragnienie

Taka pasja do niekontrolowanego mnie.

Niech tak będzie. "