Najczęstszym sposobem na pozbycie się szkód jest odczytanie poprzez rozwinięcie jajka. Udowodniono, że podobny rytuał może również leczyć strach, złe oko i przygnębiony . Przygotowując się do rytuału, oczyść umysł i duszę, spróbuj pomyśleć o czymś dobrym i pozytywnym.

Jak przeprowadzić rytuał?

Weź nowe jajko i wymawiając słowa modlitwy "Ojcze nasz", obróć ją w prawo wokół głowy skażonego. Aby potwierdzić obecność uszkodzeń, należy delikatnie rozbić jajko do szklanki z wodą święconą. Jeśli zawartość opadła na dno, nie ma nic z białka, interspersing oznacza, że ​​osoba jest czysta. Jeżeli stan jajka jest niezwykły, konieczne jest zbadanie go bardziej szczegółowo i ustalenie pochodzenia i konsekwencji negatywnej interwencji.

Zwalczanie psucia się jaj: dekodowanie
  1. Podarte żółtko mówi o problemach zdrowotnych.
  2. Żółtko we mgle wskazuje, że uszkodzenie zostało wykonane przez nieprofesjonalnego maga. Łatwo się go pozbyć w krótkim czasie.
  3. Krew na żółtku oznacza, że ​​krew była używana podczas rytuału.
  4. Żółtko ugotowane w czarne kropki mówi o szkodach wyrządzonych na śmierć.
  5. Z żółtka pozostawia żółtą nitkę, w tym przypadku będziesz miał raka. Jeśli przyjrzysz się dokładnie końcowi nici, zobaczysz zarys dotkniętego narządu.

Usuwanie obrażeń poprzez rozwijanie jaj zajmuje minimalną ilość energii. Dla rytuał potrzebuję ikon św. Nicholas the Wonderworker, the Holy of Theotokos of All Who Sorrow Joy and St. Panteleimon the Healer. Umieszczono je wokół skażonego, a lektura "Ojcze nasz" zaczyna napędzać jajo wokół głowy osoby, ta akcja będzie "brudna" na temat. Po oczyszczeniu głowy na przemian opuść kręgosłup i wszystkie kończyny.