Aby właściwie rozwinąć jajko, musisz wiedzieć interpretacje . Po niezbędnych manipulacjach i czytaniu modlitw jajo zostaje rozbite na szklankę i po jej ocenieniu.

Interpretacja stanu białka po rozwinięciu jajka

Wynik będzie bezpośrednio zależał od istniejącego negatywnego wpływu. Jeśli nic nie istnieje, jajko spadnie na dno i nie będzie żadnych anomalii. W przeciwnym razie warto użyć dekodowania stanu białka po wysunięciu się jaja:

  1. Błotniste filary wskazują na problemy z karmą. Aby to naprawić, musisz pozbyć się grzechów przodków.
  2. Jeśli białko utworzy się powyżej żółtka, oznacza to, że istniejące uszkodzenie ma bezpośredni wpływ na potencjał twórczy. Limit jest na dole, co oznacza, że ​​problemy istnieją w branży energetycznej. Może być również związane z problemami seksualnymi, na przykład niepłodnością, impotencją itp.
  3. Kolumny z białkiem mają specjalne dekodowanie podczas rozwijania jaj. Jeżeli w wodzie powstają białe nitki, jest to wyraźna oznaka negatywnego wpływu. Kiedy wyglądają jak meduza, ktoś spowodował uszkodzenie smutku i niepowodzenia w życiu. Jeśli nie zostanie usunięty, to za rok wszystko zniknie samoistnie. Kiedy nici tworzą pewną pajęczynę, oznacza to, że uszkodzenie zostało wywołane przez osobę zaangażowaną czarna magia . Energia negatywna rozbija się niezależnie po roku.
  4. W szklance wokół żółtka utworzyła się sfera białkowa - znak dzielenia się niektórymi istotami z innego świata. Jeśli istnieje kilka podmiotów, będzie więcej sfer.
  5. Jeśli w wodzie były bańki białek z bąbelkami, ktoś użył kilku konspiracji. Według ich liczby można ocenić istniejące problemy, a grubością można powiedzieć o sile oddziaływania. Osoba z takimi uszkodzeniami będzie miała poważne problemy zdrowotne.
  6. W kieliszku czarnych wiewiórek - jest to wyraźny znak obecności najstraszliwszych obrażeń na śmierć. Wpływ negatywnego wpływu zostaje aktywowany w 21 dniu iw ciągu roku może dojść do sytuacji, która doprowadzi do śmierci.