Walcowanie jaj jest dość powszechnym sposobem na pozbycie się negatywnego wpływu z zewnątrz. Wiele rytuałów usuwania szkód opiera się na przenoszeniu negatywnej energii na obiekt. Nawiasem mówiąc, jajko do tego jest wybrane, zupełnie, nie przez przypadek, ponieważ ma prawidłową formę, a także jest związane ze śmiercią i życiem. Ponadto produkt ten symbolizuje jedność duszy i wszechświata.

Jak samodzielnie wypuścić jajko z psucia?

Do przenoszenia rytuał musisz wziąć najbardziej świeże jajko, szklankę wody i świecę kościelną, którą chcesz zapalić. Weź jajko w prawą rękę i potocz nim kilka razy na głowie osoby w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przejdź do tyłu, gdzie również wykonaj kilka okręgów. Powstawaniu uszkodzeń jaj powinno towarzyszyć czytanie modlitwy Ojcze nasz. Następnie osoba, od której zostały sfilmowane obrażenia, musi samodzielnie rozbić jajko rękami bez żadnych przedmiotów i wlać zawartość do szklanki wody. Jeśli białka i żółtka opadają na dno i nie ma nic z białka, to nie ma żadnych uszkodzeń. W szklance białko jest oddzielane, przyciemniane lub ma inne anomalie - świadczy to o pewnego rodzaju interwencji energetycznej z boku. Aby usunąć obrażenia konieczne jest również przy pomocy jajek i powyższego rytuału. Zaleca się spędzać go codziennie przez tydzień, stale monitorując stan białka. Jajko z wodą należy wlewać do toalety, a szklankę po usunięciu uszkodzenia należy wyrzucić. Jeśli po tygodniu nadal występują oznaki zepsucia, zrezygnuj z rytuału i zrób sobie przerwę, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na stan energetyczny danej osoby. Rytuały można wykonać ponownie miesiąc później. Aby poprawić wynik, zaleca się umieszczenie szklanki z jajkiem pod łóżkiem na czele łóżka.

Procedura zrzucania jaj

Do ceremonii należy używać tych samych przedmiotów i bardziej świętych ikon. Osoba z problemem musi zostać postawiona na stołku przed ikoną i świeca powinna być oświetlona w pobliżu. Dobrze umyć jajko w zimnej wodzie i podać je pacjentowi. Następnie zacznij jechać najpierw jajkiem na głowie i idź do tyłu, prawej ręki, klatki piersiowej, brzucha, lewej ręki, a następnie do nóg. Zrób to od przodu, a następnie powtórz od tyłu. Jajko rozwijające się z chorobą musi towarzyszyć czytanie takich spisek mówić szeptem:

"Zmiłuj się, Panie, nad Swoim niewolnikiem (imię),

rozwijanie choroby jaj

Urodzona matka

Kościół ochrzczony, błogosławiony przeze mnie.

Zdejmij jego jajo wszystkie udręki i choroby,

Za to jajko otrzymuje siłę i radość.

Przez Zmartwychwstanie Waszej Paschy.

I jak ludzie radują się z barwionego jądra,

Tak więc dajcie sługę Boga (imię), Panie,

Radość i zdrowie.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. "