Pytanie o sposób pompowania bioder jest w pewnym stopniu istotne dla wszystkich kobiet. Po pierwsze, elastyczne biodra nie zamieniają się w płaskie, spłaszczone i szerokie, gdy siadasz. Po drugie, jest to jedyny prawdziwy sposób walki cellulit przez długi czas, jeśli nie na zawsze. Po trzecie, piękne biodra nie zepsuły jeszcze jednej figury!

Jak szybkie biodra pompy?

Jeśli Twoim pierwszym pytaniem jest, jak szybko to zrobić, nie możesz od razu zacząć działać. Tworzenie masy mięśniowej nie jest kwestią jednego dnia, a nawet tygodnia. Za miesiąc zauważysz pierwsze wyniki, w ciągu trzech miesięcy wynik będzie oczywisty dla osób wokół ciebie. Nie staraj się tego osiągnąć zbyt szybko - twoje ciało potrzebuje czasu na odbudowę.

Przede wszystkim musisz dostroić się do długiej i stałej pracy. Nie zmieniasz sytuacji, robiąc to raz w tygodniu. Tylko regularne zajęcia, 2-3 razy w tygodniu, pomogą ci włożyć niezbędny ładunek mięśnie i uzyskać pożądane wyniki.

Jak pompować dziewczynę biodra?

Wiele dziewcząt interesuje się konkretnym pytaniem, jak pompować tył uda. Warto jednak pamiętać, że instruktorzy nie koncentrują się na jednej części ciała, ale dają zarówno ogólne, jak i pojedyncze obciążenia.

Pompuj swoje biodra, aby pomóc w tych ćwiczeniach:

  • przysiady ze sztangą (nogi są szersze niż ramiona, sztanga za ramionami 3 zestawy po 10 razy);
  • przysiady w symulatorze Gakka (3 podejścia 12 razy każda);
  • kucanie ze sztangą dla cieląt (3 zestawy po 12 razy);
  • głębokie przysiady ze sztangą (sztanga na piersi 3 zestawy po 10 razy);
  • naciśnij nogę (3 zestawy 10 razy);
  • prostowanie nóg w symulatorze (3 zestawy po 12 razy);
  • rzuca się ze sztangą (2 zestawy po 15 razy na każdą nogę).

Ćwiczenia na siłowni pomogą ci wykorzystać wszystkie niezbędne grupy mięśniowe i uzyskać pożądane rezultaty.