Hulahup, on jest zwykłym obręczem - dość popularnym sportowym urządzeniem odchudzającym. Pierwsze obręcze znaleziono nawet w czasach starożytnego Egiptu, ale stało się nam znane w XX wieku, kiedy zaczęto je produkować na masową skalę. To symulator podbity przez swoją przystępną cenę i łatwość użycia, dodatkowo był bardzo skuteczny. W celu ustalenia, który hulauch jest lepszy, możesz zapoznać się z typami tego obręcza.

Który hulauchup jest lepszy do wyboru?

  1. Najprostsza obręcz ma niewielki ciężar i gładką powierzchnię, więc jest idealna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają zajęcia. Wykonuj takie obręcze z tworzywa sztucznego lub metalu. Teraz często pojawia się wariant, który się rozwija.
  2. Waga hulahop ma wagę do 2 kg. Bardziej skuteczny niż zwykła obręcz, ze względu na wagę, może odgrywać rolę masażysty.
  3. Masaż hulauch na wewnętrznej powierzchni ma kulki do masażu o różnych kształtach, które działają na pewne punkty w talii. Lepiej jest używać takiego obręcza z czasem, kiedy będziesz pewny, że zrobisz to bez siniaków. Są obręcze do masażu z magnesami. Uważa się, że magnesy tworzą wokół nich pole, które korzystnie wpływa na krążenie krwi i układ nerwowy.
  4. Symulator obręczy "Zrób ciało" ma szeroką popularność dzięki reklamie telewizyjnej. Z jego pomocą możesz trenować nie tylko talię, ale także inne mięśnie ciała.

Trudno jest ocenić, który hulauchup jest najbardziej skuteczny - zależy to od poziomu przygotowania. Jeśli dopiero zaczynasz, lepiej wziąć najprostszą wersję obręczy, a wkrótce będzie bardziej interesujące, abyś wybrał wariant trudniejszy. Hulahup ma jeden parametr - średnicę. Jeśli umieścisz go blisko siebie, wysokość powinna różnić się od klatki piersiowej do pępka. Nie zapominaj, tym mniej hulauchup , tym częściej będziesz musiał wykonywać okrężne ruchy. I pamiętajcie - najważniejsze, żeby nie przesadzić.