Jeśli na planecie jest najbardziej idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi, to jest to wyspa Cypr. Mali goście tutaj są serdecznie witani, a to natychmiast odczuwalne. Podczas wakacji na Cyprze z dziećmi, nie będziesz się zastanawiać, co robić w ciągu dnia, ponieważ tutaj wszystko jest po to, żeby się nie nudzić.

Ogromna liczba rozrywek, parków rozrywki, fascynujących wycieczek - to tylko część programu wakacyjnego. Nawet hotele na Cyprze dla dzieci oferują specjalne warunki. Prawie każdy ma klub dziecięcy, mini basen, place zabaw. Aby zapewnić małym gościom komfort, najlepsze hotele na Cyprze są przygotowywane dla dzieci wcześniej, aw restauracjach są specjalne krzesełka dla nich. Kiedy rodzice chcą spędzać czas w samotności lub odwiedzać instytucje, które nie są przeznaczone dla dzieci, wykwalifikowana niania zajmie się dziećmi.

Raj dla dzieci

Gdziekolwiek pójdziesz na Cypr z dziećmi, nie tylko dostaną dużo pozytywnych emocji i odpoczną, ale także będą dobrze, bo klimat na wyspie jest leczniczy. W przeciwieństwie do większości śródziemnomorskich kurortów sezon turystyczny na Cyprze zaczyna się prawie miesiąc wcześniej. W kwietniu przyjeżdżają tu turyści opuszczający wyspę dopiero pod koniec października. Szczyt sezonu na Cyprze obchodzony jest w lipcu, więc lepiej jest odwiedzić małe dziecko w sierpniu, kiedy turyści są mniej, a słońce nie jest tak bezwzględne. Jednak powinieneś być przygotowany na to, że odpoczynek w aksamitnym sezonie będzie kosztował więcej 15-25%.

Nie jest tajemnicą, że cypryjscy animatorzy nie mogą konkurować ze swoimi tureckimi odpowiednikami. Jeśli przebywałeś w hotelu poniżej 3 ***, nie możesz liczyć na jakość organizacji wypoczynku dla dzieci. W hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych dzieci są rozrywane specjalnymi programami. Często odbywają się one wieczorami, gdy dzieci są już zmęczone wakacje na plaży , a rodzice chcą spędzać czas w restauracji lub w pokoju.

Wybór hotelu dla rodzin z dziećmi

Jeśli nie zdecydowałeś, dokąd pójść z dziećmi, w którym z hoteli na Cyprze zostać, rozważ następujące opcje: Limassol, Pafos, Larnaka i Protaras. Te ośrodki są uważane za rodzinne, w przeciwieństwie do Ayia Napa , gdzie odpoczywają głównie młodzi ludzie. Kupując wycieczki na Cypr z dziećmi, należy rozważyć odległość od hotelu do plaży. Długie spacery pod palącym słońcem mogą zniechęcić dziecko do kąpieli.

Koniecznie sprawdź infrastrukturę wybranego hotelu, określ dostępność placów zabaw, klubów, atrakcji. Zapytaj o koszty opieki nad dziećmi lub pokoju dziecięcego. Należy zauważyć, że rosyjskojęzyczni turyści na Cyprze - niezbyt często, więc w komunikacji z personelem hotelu, nie będzie żadnych trudności. W odniesieniu do cateringu, hotele na Cyprze oferują zakwaterowanie ze śniadaniem, półpensjonatem lub pełnym wyżywieniem z napojami premium. Usługa "All inclusive" na Cyprze jest rzadkością.

Najlepsze hotele na wyspie są własnością sieci Constantinou Bro, Amathus i Le Meridien. Zawsze możesz wybrać ekonomiczną klasę w hotelu 2 ** lub najlepsze hotele cyprowe dla dzieci Zostań w wygodnym pokoju z solidnym "kwartetem". Państwo stale sprawuje kontrolę nad poziomem usług świadczonych w hotelach, dlatego nawet w najbardziej niedrogich pokojach hotelowych masz wszystko, czego potrzebujesz, w tym klimatyzację.

Sieć handlowa na tej śródziemnomorskiej wyspie jest znakomita. Daje to produkty z całego świata, więc Ty i Twoje dzieci zawsze możecie znaleźć na półkach w supermarkecie towary, które zwykle kupujecie. Nawet kefir i skrzep serowy dla dzieci są reprezentowane w szerokim zakresie.

Jeśli zależy ci na wyborze hotelu i rezerwacji apartamentu, reszta na Cyprze zostanie zapamiętana przez długi czas przez Ciebie i Twoje dzieci.