Gościnni Bruksela oferuje hotele na każdy gust i każdy portfel. Jeśli zdecydujesz się na "shikanut" i nie ograniczając się do budżetu, znajdziesz tutaj apartamenty godne członków rodziny królewskiej. A jeśli jesteś studentem, który ledwo zdążył zebrać pieniądze na wycieczkę, nie martw się, ty też nie pozostaniesz bez dachu nad głową, w Brukseli jest wiele hosteli, z których prawie wszystkie oferują darmowy Wi-Fi - i co jeszcze jest potrzebne dla studenta, z wyjątkiem łóżka, łazienki i dostęp do Internetu?

Funkcje hotelu w Brukseli

Najlepsze i odpowiednio drogie hotele w Brukseli są w centrum, ale jeśli nie masz okazji zatrzymać się w hotelu 5 *, to w centrum lub w niewielkiej odległości od niego znajdziesz małe 3 * hotele, całkiem przytulne i całkiem odpowiednie dla tych , który przyjechał do Brukseli, aby się z nim zapoznać zabytki .

Osoby, które już odwiedziły miasto, nie powinny osiedlać się w pobliżu stacji kolejowych, ponieważ w ciemności obszary te mogą być niebezpieczne. W pobliżu stacji południowej znajduje się Molenbek, dzielnica muzułmańska, w której lepiej nie wędrować nocą.

Hotele w pobliżu Dworca Centralnego nie są zbyt wygodne, opinie o nich nie są najlepsze. Najbezpieczniejszymi obszarami do życia są dzielnice Arts loi - Gare du Sud, Montgomery - Schuman i Arts Loi - De Brucker, więc jeśli planujesz aktywny klub nocny, powinieneś osiedlić się w jednym z hoteli położonych w tych rejonach, zwłaszcza, że ​​większość nocy kluby znajdują się w tych obszarach.

Najbardziej komfortowe hotele

Tytuł "Najlepszy hotel w Brukseli" w 2016 roku, goście nagrodzeni 3 * Made in Louise, 5 * Hotel Amigo i 3 * MAS Residence. Ecoleader rozpoznał 3 * Ibis Brussels przy Grand Place, który znajduje się przy Rue du Marché aux Herbes 100.

Również goście wysoko ocenili takie hotele 5 *, jak Stanhope Hotel, Le Chatelain Hotel, Le Plaza Brussels Hote, Hotel Metropole Brussels i Royal Windsor Grand Place, a także hotel designerski Home & the City.

Spośród hoteli 4 * najlepsze są Radisson Blu Royal Hotel, 9Hotel Sablon, Thon Hotel EU, uznany za najlepszy w 2015 roku przez Sheraton Brussels Hotel i The Hotel Brussels.

Made in Louise - один из лучших отелейТренажерный зад в Sheraton Brussels Hotel
Stanhope HotelThon Hotel EU
Odchylenia tańsze

Jednym z najlepszych tanich hoteli w Brukseli w centrum jest 3 * Hotel du Congres, 20 minut spacerem od Gare Centrale. Jeśli nie potrzebujesz specjalnego komfortu i planujesz spędzić noc w hotelu - jest to najlepsza opcja. Również bardzo dobre opinie od turystów na temat tak niedrogich hoteli jak 3 * Dansaert Hotel, Hotel Vintage, Hotel Orts w sercu Brukseli, hotel typu bed and breakfast Basilique i inne.

Dansaert - недорогой но уютный отельVintage Hotel
Hotel OrtsHotel du Congres
Schroniska

Oferuje Brukseli wiele i najtańsze opcje zakwaterowania - w hostelach. Na przykład, w Hostel Louise 4 km od centrum miasta można spać za 18 euro, w Brxxl - za 22 około 1 km od centrum, przy Woeringenstraat 5), w Hello Hostel Brussels (przy Rue de l'Armistice 1, jest w kilku przystanki metra od Grand Place ) - za 24 euro.

Brussels Hello HostelTrain Hostel