Ćwicz pasek jest uniwersalny, nadaje się prawie dla każdego, nie wymaga kosztu sprzętu i dużej ilości czasu. Pasek działa przez kilka minut, ale efekt tego ćwiczenia jest kolosalny.

Jaki jest efekt paska ćwiczeń?

Planck może być różnego rodzaju - na wydłużonych ramionach i przedramionach dla początkujących, bocznych i skomplikowanych dla bardziej wyszkolonych osób. W każdym razie pasek ćwiczeń zapewnia efekt pioruna: mięśnie całego ciała dochodzą do tonusa, zaciskają się, gromadzą się tkanki tłuszczowe, pojawia się energia i siła.

Według wielu dealerów pasek umożliwia zmniejszenie cellulit t. krążenie krwi poprawia się w całym ciele. Wielu praktyków tego ćwiczenia ma ból pleców, ponieważ jest wzmocnienie gorsetu mięśniowego. Tłuszcz, gdy robi się w barze, idzie nawet w najtrudniejszych miejscach - od pleców, pośladków, ud, brzucha.

Początkujący wykonują pasek mniej niż minutę - 3 zestawy po 10-20 sekund. Przytrzymaj dłużej nie jest tego warta - nieprzygotowane mięśnie mogą reagować z silnym bólem. Ale z biegiem czasu długość paska może osiągnąć kilka minut.

Aby poprawnie zaimplementować pasek, postępuj zgodnie z zasadami:

  • schab nie powinien się zwisać;
  • żołądek i pośladki muszą być ciasne;
  • stopy kładzie się na szerokość ramion, jeśli je ze sobą połączymy, aby utrzymać poprzeczkę znacznie trudniejszą;
  • jaki jest efekt paska do ćwiczeń
  • Nogi pozostają proste i napięte podczas ćwiczenia;
  • ręce są umieszczone tuż pod ramionami, w przeciwnym razie mogą cierpieć stawy.

Jaki wpływ ma prasa na bar?

Jeśli ocenisz wpływ paska ćwiczeń przed i po, będzie to najbardziej zauważalne w stanie prasy. Efekt ten uzyskuje się dzięki bardzo silnemu napięciu mięśni prasy, co jest nieuniknione, gdy ćwiczenie jest prawidłowo wykonywane. Wielu trenerów zaleca nie prasowanie prasy i codzienne wypełnianie paska - jest to bezpieczniejsze dla pleców i bardziej skuteczne. Siła początkującego napięcia mięśni poczuje się następnego dnia - mięśnie prasy będzie bardzo chory. Oznacza to, że ćwiczenie zostało wykonane poprawnie.