Trzeba ćwiczyć tak często, jak myjesz zęby. Co więcej, związek jest taki sam: myć zęby - rzadziej odwiedzać dentystę, wykonywać codziennie ćwiczenia na odchudzanie - Nie cierp z powodu nadwagi.

Oczywiście najlepszy zestaw ćwiczeń do odchudzania - są to ćwiczenia, które możesz wykonywać codziennie, w przeciwnym razie efekt będzie skąpy. Taki kompleks powinien obejmować ćwiczenia dla wszystkich grup mięśniowych, a przede wszystkim kompletne rozgrzać się .

Ćwiczenia

Zwróć uwagę na codzienny zestaw ćwiczeń na odchudzanie, a także na fakt, że możesz wykonywać dłonie nawet bez hantli.

 1. Stań razem, rozciągnij koronę, rozpościeraj ramiona, ugniataj szyję - pochylenia w przód, w lewo, w prawo.
 2. Ramiona - w górę iw dół. Obrót wokół ramion w tę iz powrotem.
 3. Przysiad, kość ogonowa do przodu, dłonie z powrotem przy biodrach, z tyłu, podbródek przyciśnięty do klatki piersiowej. Rozciągnięty, ręce w zamku, zginać. Powtórz kilka razy.
 4. Zaokrąglij swoje plecy, ugnij kolana, przesuń ramiona do przodu, następnie zginaj się i ruszaj ramionami do tyłu.
 5. Wdech - podnosimy głowę do góry, po wydechu kręg za kręgiem opada, zaokrąglając grzbiet. Zegnij kolana, dłonie na podłodze, a następnie odwiń kręg kręgosłupa.
 6. Stopy razem, prasa jest podciągnięta, ręce w pięści, przyciskając dłonie do siebie, wyciągając pięści jak najdalej z powrotem. Wdech, łokcie do przodu, wydech - łokcie z powrotem.
 7. Podnosimy ręce do góry, dłonie do przodu, na wydech, opieramy się powietrzu, opuścimy łokcie w dół do żeber.
 8. Odchodzimy rękami w bok, z podniesionymi dłońmi, przyciskamy łokcie do żeber, podczas wdechu, przysuwając palce do przodu, podczas wydechu rozpraszamy nasze ręce do maksimum. Wracamy!
 9. Dłonie przesunięte w bok, miednica do przodu, odsuwają ręce.
 10. Rozwiń dłonie w dół, wykonujemy mahi - w górę iw dół. Opuszczamy ręce na opór na wysokości ramion.
 11. Podczas wydechu ręce ściskają powietrze, opadają i odwracają dłonie. Odepchnij wnętrze dłońmi "powietrze". Ramiona - proste, naciśnij lekko miskę do przodu.
 12. Bez zmiany PI dołączamy nasze kciuki do wydechu, po czym rozkładamy ręce.
 13. Wkładamy ręce do zamka i naprawiamy napięcie w naszych rękach, wzmacniając je, opuszczając brodę na klatkę piersiową.