Wiele dziewczyn, które starają się uporządkować figurę, skupiają swoją uwagę na talii i biodrach, które następnie psują zdjęcia, a następnie nie pozwalają na dopasowanie do ulubionych spodni. W trakcie takiej walki niewiele osób sądzi, że duże, pulchne dłonie nie dodają kruchości do obrazu. Ćwiczenia na odchudzanie rąk są obowiązkową częścią kompleksu ćwiczeń do utraty wagi.

Czy ćwiczenia na odchudzanie są skuteczne?

Wiele dziewcząt wątpi, czy pomoże Ci zestaw ćwiczeń na odchudzone dłonie. Oczywiście, aby schudnąć, bez względu na to, w jakiej części, ważne jest, aby podjąć kilka działań jednocześnie, a nie tylko wykonywać ćwiczenia. Oznacza to, że jeśli jesz fast food i ćwiczysz, nie poprawisz sytuacji. Ale jeśli zmniejszysz dietę, zjesz, unikniesz tłustych potraw, słodyczy, ciastek i słodyczy - wyniki nie będą czekać.

Aby kompleks ćwiczeń na mięśnie ramion zaczął działać, ważne jest, aby wykonywać je regularnie, co najmniej trzy razy w tygodniu. Ponadto fajnie byłoby dodać linę do skakania, która przyczynia się do ogólnego spalania tłuszczu i działa na ramiona lub bieganie (w ekstremalnych przypadkach, bieganie na miejscu w domu w wentylowanym pokoju). Czynności te należy wykonywać codziennie lub co najmniej 3-4 razy w tygodniu przez 20-30 minut (możliwe z 1-2 przerwami).

Ćwiczenia do wnętrza dłoni

Najczęściej dziewczęta są zainteresowane ćwiczeniami do zaciskania ramion od tyłu lub od środka. Jest to bardzo proste: mięśnie w tej części ręki bardzo rzadko są zaangażowane w normalną aktywność życiową. Dlatego, kiedy podejmujesz wszelkie kroki, aby schudnąć, nie możesz ignorować tak ważnej części.

W tej części są bardzo skuteczne ćwiczenia rąk:

  1. Ćwicz, aby stracić ręce z tyłu . Wstań prosto, a następnie podnieś hantle w dłoniach i pochyl się do przodu, utrzymując poziom pleców. Zegnij łokcie, dłonie spojrzą na siebie. Wykonuj szybkie, intensywne ruchy ramionami, unieś je w łokciach i wróć do pozycji wyjściowej. Powtarzaj 1-2 minuty (w zależności od treningu).
  2. Ćwiczenie dla ugięcia rąk . Usiądź na podłodze, połóż za sobą krzesło. Opierając się o podłogę obcasami, połóż dłonie na siedzeniu krzesła i wyprostuj ramiona. W tym samym czasie łokcie są skierowane do tyłu, a nie bokiem. Z tej pozycji zginaj i rozprostuj ramiona. Wykonuj takie "pompki" 10-20 razy.
  3. Ćwicz, aby zmniejszyć ręce . Pchanie kolan w szybkim tempie jest jednym z najlepszych ćwiczeń. Należy jednak upewnić się, że łokcie nie są zgięte do boków, ale bliżej ciała.

Wykonując takie ćwiczenia dla pięknych dłoni, szybko zauważysz, jak ich wygląd zaczął się zmieniać. Regularne 3-4 jednorazowe lekcje tygodniowo dają wyraźne wyniki w ciągu miesiąca.

Ćwiczenia na szybkie ręce odchudzające

Niemniej jednak, cokolwiek można powiedzieć, najlepszym ćwiczeniem dla pełnych rąk są różne pompki. A jeśli pompki opisane w poprzednim rozdziale pomogą przywrócić ręce od tyłu, wtedy ćwiczenia dla pięknych dłoni Wersja standardowa jest świetna dla rąk. Musisz więc wykonać kilka opcji naraz:

  1. Push up ze ściany. Dociskaj dłonie do ściany i wykonaj pompki - 10 razy z tyłu łokcie i 20 razy w zwykły sposób. Należy to zrobić w najszybszym możliwym tempie. Powtórz jeszcze dwa podejścia.
  2. Przesuwanie z tyłu krzesła (kanapa, krzesło). Oprzyj się o stabilny mebel, który jest mniej więcej na wysokości talii. Nogi i plecy powinny być jedną linią. Wykonuj pompki - 10 razy z tyłu łokci i 20 - w zwykły sposób. Powtórz dwa lub trzy zestawy.

Wykonując pełny zakres, sprawisz, że Twoje dłonie będą piękne w jak najkrótszym czasie.