Żołądek jest najdogodniejszym miejscem do "przechowywania" tłuszczu, więc nasze ciało jest uporządkowane i nie może go w żaden sposób przekonać. Ale cieplej na ulicy, tym trudniej jest ukryć tę szkodliwą tendencję kobiecego ciała, aby umieścić cały tłuszcz na jej brzuchu. A czasem myśli o sezonie na plaży są doprowadzane do łez ... Ale łzy nie mogą zmyć tłuszczu, to będzie o wiele bardziej efektywne pocenie się.

Tak więc, aby uzyskać rzeczywistą, skuteczną utratę wagi, musisz użyć wszystkich dostępnych środków. Przede wszystkim jest to dieta. Postęp i utrata wagi o 70% zależy od twojego racje żywnościowe , który jest zdolny zarówno do stymulacji odkładania się tłuszczu, jak i do przyczyniania się do jego wyczerpania. Zbyt wiele już powiedziano o dietach, ale zalecamy, aby po prostu poprawić dietę i uczynić ją rozważną.

Oczywiście, potrzebujemy skutecznych ćwiczeń, aby usunąć żołądek. Są na drugim miejscu po diecie. Jeśli nie możesz jeść mniej, ćwicz więcej. Oto taka zasada, ponieważ potrzebujemy zużycia energii, aby stać się negatywnym, czyli konsumować mniej niż wydajesz lub wydawać więcej niż zużywasz.

Cóż, w najgorszym przypadku nie zapominaj o "damskich" rzeczach, takich jak kremy, żele z efektem antycellulitowym, okłady, maski i inne przyjemne i użyteczne zabiegi.

Ćwiczenia

Zabierzemy się do roboty, czyli do skutecznych ćwiczeń na brzuch.

 1. Położyliśmy się na brzuchu, nacisk na łokcie, oddech jest jednolity. Wyciągamy brzuch do dolnej części pleców, odrywając go od podłogi, z lekkim zaokrągleniem grzbietu. Podczas wdechu wciągamy brzuch, wracamy do PI podczas wydechu.
 2. PI - to samo, ciężar ciała jest teraz przechowywany nie tylko na przedramieniu, ale także na palcach. Zrywamy razem z żołądkiem i miednicą.
 3. Następnie oderwamy brzuch, miednicę i kolana. Nacisk na skarpetki i przedramię, rozciągnij nogi, wyprostuj kolana.
 4. PI - to samo, zrywając oddech, żołądek, miednicę, kolana, pchając się, podnosząc miednicę do góry. Teraz puścimy na wydech nie na podłodze, ale w pozę deski, którą mieliśmy w poprzednim ćwiczeniu. Sam Planck jest skutecznym ćwiczeniem dla mięśni brzucha iw połączeniu z "wciąganiem", naprawdę "zawęża" nas w profilu.
 5. Rozciągamy mięśnie brzucha - leżą na podłodze, koncentrują się na rękach, stoją i zginają się w plecy.
 6. Odwracamy się na plecach, nogi zgięte w kolanach, pięty podciągnięte do bioder, ręce za głową. Odrywamy ciało od podłogi, a następnie odrywamy nogi od podłogi, składamy, ale podnosimy z kolei - najpierw ciało, potem nogi. Zwracamy nogi i ciało na podłogę. Przeprowadzamy wzrosty na wydechu, padają na oddech. Jest to bardzo skuteczne ćwiczenie dla utraty wagi i pracy przy niższej maszynie.
 7. Teraz robimy wszystko razem - odrywamy łopatki i stopy od podłogi w tym samym czasie.
 8. Leżąc na boku, dolna ręka jest wyciągnięta, górne ramię jest podporą. Oderwamy głowę i nogi od podłogi w tym samym czasie, zatrzymujemy się i wracamy. Wykonujemy lifting na wydechu.
 9. Następnie wykonaj fiksację - oderwij ramię, na którym odpoczywamy, pociągnij za głowę i podnosząc nogi i głowę, zachowujemy pozycję.
 10. Wykonaj ćwiczenia 8 i 9 po drugiej stronie.
 11. Położyliśmy się na brzuchu, ręce za głową, wyciągnięte nogi. Odrywamy klatkę piersiową i głowę od podłogi i ustalamy pozycję. Podnoszenie wykonuje na wydechu, spadając na wdech. Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch pracują nie tylko prasę, ale i plecy. W końcu skulone plecy automatycznie rozluźniają mięśnie brzucha, sprawiając, że wyglądasz łagodnie, nie estetycznie.
 12. Teraz wykonujemy naprzemiennie wzrosty - odrywamy się od podłogi, z lewym łokciem rozciągamy się za plecami, opadając, rozciągamy prawym łokciem.
 13. Oderwij od podłogi w tym samym czasie głowę, klatkę piersiową i nogi. Ręce za głową, wznoszą się w wydechu.
 14. Oderwamy lewy łokieć i przeciwną nogę od podłogi, jakby próbując je połączyć. Wykonujemy naprzemiennie windy po obu stronach.
 15. Rozciągamy się - siedzimy na piętach pośladków, wyciągamy ręce do przodu.
 16. Dostajemy się na czworakach, podnosimy przeciwną rękę i nogę i łączymy je. Wykonuj po obu stronach.